poniedziałek, 15 lipca, 2024
spot_img

Pogodny czwartek [POGODA]

spot_img

Miniony poranek przyniósł aż -14 stopni w Poroninie. To zasługa bezchmurnego nieba, które najbliższej nocy pojawi się na południu, zachodzie, wschodzie i w centrum kraju. Więcej chmur z nielicznymi przejaśnieniami na Podlasiu, Mazurach, Warmii i częściowo Pomorzu Gdańskim. Pod górami temperatura ponownie spadnie w okolice -13/-9 stopni. Na południu, wschodzie i w centrum od -6 do -3 stopni. Na zachodzie -3/-2 stopnie.  Nieco powyzej zera będzie od Suwalszczyzny po Żuławy i wybrzeże.

Jutro w ciągu dnia niemal w całym kraju lazurowe niebo. Jedynie od Suwalszczyzny po Warmię i wybrzeże więcej chmur, ale do zachodu słońca wszędzie już pokaże się słońce.

W najcieplejszym momencie dnia w całym kraju temperatury dodatnie. Od +2/+3 stopni na wschodzie, +3/+5 stopni na północy i w centrum, +5/+7 stopni na zachodzie i południu kraju. Być może w okolicy Legnicy, Jeleniej Góry, Nysy, Cieszyna, Inwałdu będzie blisko +10 stopni.

Wiatr słaby i umiarkowany, pod górami silniejszy z południowego zachodu.

Łukasz Sieligowski

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników