poniedziałek, 4 marca, 2024
spot_img

Zimowa pogoda znika nie tylko z Europy ale nawet znad Rosji [POGODA]

spot_img

Nad Polską utworzyła się na niebie prawdziwa rzeka chmur z opadami deszczu. Oznacza to, że padać będzie niemal bez przerwy jeszcze przez kilkadziesiąt godzin. W nocy deszcz padać ma na zachodzie. Nad ranem opady dotrą do centrum kraju. Na wschodzie a w nocy w centrum opady przelotne. Na termometrach od 1-2 stopni na wschodzie do 4 stopni na zachodzie kraju

Przed południem rozpada się od Lublina po wschód Mazowsza, Podlasie, Mazury- tu chwilami popada początkowo deszcz ze śniegiem a potem mżawka. Na zachodzie kraju od godzin porannych intensywne opady deszczu, które w centrum dotrą do centrum a po południu na wschód i południe. W godzinach popołudniowych na zachodzie pojawi się konwekcja z ulewnymi przelotnymi opadami deszczu a nawet może gdzieś trafić się burza. Wiatr będzie coraz silniejszy. Na zachodzie wieczorem w porywach do 85 km/h a na zachodzie podczas konwekcji do 80 km/h.

spot_img
Andrzej Bąk
Andrzej Bąk
Pochodzę ze wsi położonej na Lubelszczyźnie. Wykształcenie zdobyłem na studiach rolniczych w Olsztynie i Lublinie (ekonomika rolnictwa), oraz w Wyższej Szkole Menedżerów (doradztwo inwestycyjne i analiza finansowa). Pracowałem przy tworzeniu Warszawskiej Giełdy Towarowej S.A. (WGT S.A.) przy udziale ekspertów z giełdy w Chicago. Aktualnie prowadzę portal internetowy e-WGT - Internetowa Giełda Rolna należący do WGT S.A. Na co dzień zajmuję się analizą rynków rolnych i paliw.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x