piątek, 23 lutego, 2024

We wtorek pojawią się poranne przymrozki [POGODA]

spot_img

Najbliższej nocy czeka nas wiele przejaśnień. Do północy śnieg poprószy jeszcze miejscami na wschodzie i południu, ale i tam się do rana wypogodzi. Wiatr umiarkowany do 45 km/h na wschodzie, zaś na pozostałym obszarze powieje do 10-30 km/h. Temperatura nad ranem spadnie do -5/-3 stopni na Kaszubach oraz w rejonie Suwałk do -2/0 stopni na pozostałym obszarze.

We wtorek już około godziny 9:00 na zachodzie zacznie padać z nowego frontu- na Ziemi Lubuskiej opady mieszane, natomiast na Pomorzu Zachodnim śnieg, który w godzinach południowych przejdzie w deszcz. Na pozostałym obszarze przejaśnienia. W południe przy temperaturze 0 stopni sypać na od Kaszub po Kujawy, Wielkopolskę, Łódzkie i miejscami na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie. Z tym, że od Wielkopolski po Sudety opady śniegu będą przechodzić w deszcz.

Przed godziną 17/00 sypnie od Warmii i Mazur przez Mazowsze, centrum, Świętokrzyskie i Małopolskę, zaś po tej godzinie sypnie na wschodzie. To oznacza, że przez cały dzień na wschodzie sporo przejaśnień. Na zachodzie kraju po południu przelotne opady deszczu i mokrego śniegu, zaś na Kaszubach tylko opady śniegu.

spot_img

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x