poniedziałek, 24 czerwca, 2024
spot_img

W sobotę deszcz spadnie w niemal całym kraju tylko wszędzie o innych godzinach [POGODA]

spot_img

W sobotę na upartego można będzie do okolic południa żniwować na wschodzie i południu kraju. Na zachodzie od samego rana dużo chmur i popada przelotny deszcz- najwięcej opadów na Pomorzu Zachodnim- przeważnie na poziomie 3-6 mm. Około południa przelotne opady dotrą na Kaszuby, Kujawy, Wielkopolskę i w znacznie mniejszym stopniu na Dolny Śląsk- tu popada lokalnie.

Lekko po południu rozpada się na Warmii, Mazurach, Mazowszu, Ziemi Łódzkiej i lokalnie od Opola po Kraków. Osobna strefa opadów burzowych zaznaczy się na wschodzie Podlasia i Lubelskiego. Po południu na zachodzie opady zanikną i pojawi się dużo słońca. Przelotne opady występować mają do godziny 17/00 w Wielkopolsce i na Pomorzu Zachodnim oraz do 19/00 na południu kraju i Ziemi Łódzkiej.

Wiatr niestety nadal silny. Na ogół w porywach do 50 km/h, podczas burz do 65 km/h z północnego zachodu. Jeśli ktoś zastanawia się nad pogode na żniwa w przyszłym tygodniu to mogę wszystkich zachęcić do przeglądu sprzętu, ponieważ w przyszłym tygodniu słońca brakować nie będzie, a miejscami przez 7 dni nie będzie ani jednej szansy na opady deszczu.

Napisz komentarz

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x