czwartek, 13 czerwca, 2024
spot_img

W piątek pokropi od Kaszub po Pomorze Zachodnie [POGODA]

spot_img

Niska wilgotność powietrza w wyniku bardzo wysokiego ciśnienia, rozległego wyżu, niewielkiej różnicy ciśnienia w Europie wpłynie na bardzo słaby wiatr. Oznacza to kolejną mroźną noc na wschodzie do nawet -6 stopni. O jeden stopień chłodniej będzie w sobotę, a potem ocieplenie. Tymczasem na zachodzie kraju w nocy pojawi się sporo chmur i noc na plusie. Dodatkowo na Pomorzu miejscami pokropi deszcz.

W piątek nad ranem pokropi też na Kaszubach- w pasie od Łeby po Miastko, Kościerzynę, Piłę, Chojnice. W ciągu dnia nadal sporo chmur na zachodzie- w pasie od Słubic po Gorzów, Piłę, Kaszuby, Szczecin. Na Kaszubach może chwilami pokropić. Na wschodzie, południu, w centrum bezchmurne niebo. Wiatr słabszy niż w czwartek i powieje maksymalnie do 30 km/h ze wschodu.

Temperatura w Polsce zacznie się wyrównywać w niedzielę- o poranku przymrozek pojawi się na zachodzie, zaś na wschodzie nieco cieplej niż ostatnio. W okolicach przyszłej środy w całym kraju w ciągu dnia od 13 do 17 stopni, zaś nocami od 0 do 5 stopni powyżej zera i nadal bezchmurne niebo i niemal bezwietrzna aura.

Napisz komentarz

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x