poniedziałek, 4 marca, 2024
spot_img

W nocy od -27 stopni Celsjusza miejscami na południu kraju do -8 stopni na Żuławach [POGODA]

spot_img

Do północy najzimniej będzie na północnym wschodzie. Zanotujemy od -24/-22 stopni od Lidzbarka po Kętrzyn, Suwałki, Białystok do -20/-17 stopni na południu Podlasia, południu Mazur i Warmii, północy Mazowsza poprzez -14/-12 stopni na wschodzie, południu i w centrum kraju. Na zachodzie około -12/-9 stopni. Wszędzie bezchmurnie- trochę chmur na południu kraju.

Do rana nad Mazury, Suwalszczyznę, północną Warmię nasuną się niskie chmury, dzięki którym ociepli się do -10/-8 stopni. Na zachodzie kraju od -14 do -11 stopni. Na wschodzie i w centrum od -16 do -13 stopni. Na południu Mazowsza i południu Łódzkiego około -18/-16 stopni. Na Roztoczu i Podkarpaciu najzimniej- tu od lokalnie -27/-24 stopni do -22/-20 stopni. W Małopolsce jeszcze nie ma pewności co do chmur- jeśli przed wieczorem niebo się wypogodzi a wiatr ucichnie to z pewnością temperatura spadnie do -27/-22 stopni a w Poroninie do -30 stopni. Jeśli będą chmury i wiatr to nie będzie mniej jak -15 stopni.

W ciągu dnia chmury zasłonią błekit nieba na całym Podlasiu, Warmii, Mazurach, północy i wschodzie Mazowsza a pod wieczór także Pomorze Gdańskie, Kujawy, środkowe Mazowsze, północną część Lubelskiego. Wiatr na wschodzie umiarkowany z zachodu. W Pasie od Roztocza po Świętokrzyskie, południe i centrum, zachód Łódzkiego, południe Wielkopolski i Lubuskie bezwietrznie.

spot_img

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x