czwartek, 18 lipca, 2024
spot_img

W niedzielę zagrzmi głównie na południowym wschodzie kraju [POGODA]

spot_img

Przed nami ciepła noc. Nad ranem na termometrach zobaczymy od 14 stopni na Pomorzu Zachodnim do 16 stopni na zachodzie i w Małopolsce. 17-18 stopni pokażą termometry na Kujawach do 19-21 stopni na Warmii, Mazurach, Podlasiu, Mazowszu, wschodzie Łódzkiego i w Lubelskim. Deszcz pokropi bądż słabo popada lokalnie od Pomorza Gdańskiego po Kujawy, Wielkopolskę, Dolny Śląsk. Nad resztą kraju niebo niemal bezchmurne.

Przed południem na zachodzie i wschodzie słonecznie. Dużo chmur na froncie zbierze sie od Podlasia po Mazowsze, Łódzkie, Opolskie ale padać nie bedzie- najwyżej pokropi. Po południu na zachodzie słonecznie i sucho. Na wschodzie a zwłaszcza na Roztoczu, Podkarpaciu oraz wschodzie Małopolski pojawią się burze z ulewnym deszczem do 30 mm oraz lokalnie z gradem do 3 cm. W pasie od Podlasia po centrum i Opolskie sporo chmur i lokalnie pokropi deszcz.

Wiatr na wschodzie dość silny z południa. Nad resztą kraju powieje słabo a w Opolskiem większość dnia będzie bezwietrznie, duszno i parno.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x