wtorek, 23 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

W czwartek na wybrzeżu nawet +23 stopnie Celsjusza [POGODA]

spot_img

Wiosna powoli zamienia się w lato i to pomimo niedawnych przymrozków. Najbliższa noc pogodna. Wiatr słaby powieje na Podlasiu, wschodzie Mazur oraz na południu Małopolski, Podkarpacia i Górnego Śląska. Nad resztą kraju powieje umiarkowany wiatr ze wschodu- do 30 km/h.

O świcie temperatury spadną do 3 stopni na wschodzie i w Małopolsce, 6 stopni od Warmii po Mazowsze, Górny Śląsk, 7 stopni w centrum do 9 stopni od Kaszub po Wielkopolskę, Dolny Śląsk. Najcieplej, aż +10/+12 stopni termometry wskażą na Ziemi Lubuskiej, Pomorzu Zachodnim i wybrzeżu. W rejonie Świnoujścia może być nie mniej niż +14 stopni.

Cieplejszy poranek będzie zapowiedzią już bardzo ciepłego dnia. Na zachodzie poczujemy lato i to pomimo silnego wiatru w porywach do 55 km/h, który powieje w całym kraju- najsilniej od centrum po północ kraju. Wiatr nie odpuści również w czwartek wieczorem i kolejnej nocy co będzie zapowiedzią znikomej rosy na polach otwartych, z dala od rzek, dolin, lasów.

Andrzej Bąk
Andrzej Bąk
Pochodzę ze wsi położonej na Lubelszczyźnie. Wykształcenie zdobyłem na studiach rolniczych w Olsztynie i Lublinie (ekonomika rolnictwa), oraz w Wyższej Szkole Menedżerów (doradztwo inwestycyjne i analiza finansowa). Pracowałem przy tworzeniu Warszawskiej Giełdy Towarowej S.A. (WGT S.A.) przy udziale ekspertów z giełdy w Chicago. Aktualnie prowadzę portal internetowy e-WGT - Internetowa Giełda Rolna należący do WGT S.A. Na co dzień zajmuję się analizą rynków rolnych i paliw.

Napisz komentarz

2 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x