poniedziałek, 24 czerwca, 2024
spot_img

Sumy opadów w najbliższym tygodniu będą znikome. Do elementów pogody dołączą silne wiatry [POGODA]

spot_img

Front najbliższej nocy przemieści się z zachodu do centrum kraju i nad ranem od Podlasia po Mazowsze, Łódzkie, Opolskie miejscami popada deszcz. W zasadzie to wszędzie powinno przynajmniej pokropić a tam gdzie popada suma opadów wyniesie od 1 do 6 mm.

Temperatura w nocy będzie iście letnia, najcieplejsza w historii o tej porze roku. O świcie odnotujemy od 14 stopni na wschodzie i Pomorzu do 17-19 stopni między Toruniem, Warszawą, Poznaniem, Wrocławiem a Działoszynem. W ciągu dnia po przejściu frontu temperatura rosnąć nie będzie z wyjątkiem Roztocza, gdzie do południa pojawi się trochę słońca.

Na wschodzie popada w większości niewielki deszcz do 1-6 mm. Za frontem w okolicach popołudnia od Mazur po Mazowsze, Łódzkie, Opolskie wystąpią bardziej lokalne przelotne opady deszczu. Pokropi miejscami także na północy Kaszub i wybrzeżu środkowym. Podczas opadów przelotnych sumy będą wyższe do 8 mm. Wiatr z wyjątkiem wschodniej Polski gdzie ma wiać słabo powieje silniej z północnego zachodu i zachodu w porywach do 55 km/h.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x