sobota, 24 lutego, 2024

Przed nami kilka bardzo ciepłych nocy [POGODA]

spot_img

Podlasie, Lubelskie, Podkarpacie- tutaj środowy poranek przyniesie najniższe temperatury na poziomie 4-6 stopni na południowym wschodzie do 7-9 stopni na zachodzie Podlasia. W pasie od Warmii po Mazowsze, Świętokrzyskie, Małopolskę spadek temperatury nad ranem do 9-11 stopni. W centrum kraju około 11-12 stopni. od Pomorza Gdańskiego po Kujawy, wschód Wielkopolski, Opolskie nad ranem od 12 do 14 stopni, zaś na Dolnym Śląsku, Pomorzu Zachodnim, zachodzie Wielkopolski do 16 stopni. Prawdziwie letnia noc upłynie na Ziemi Lubuskiej- tu nad ranem od 16 do 18 stopni. Nigdzie w nocy nie będzie padać.

Przed południem na północy chmur przybędzie i na Pomorzu Zachodnim i na Kaszubach miejscami spadnie przelotny deszcz. Po południu zmiana w pogodzie- przelotne opady zanikną, rozrastać zaczną się chmury burzowe i po godzinie 14/15:00 aż do późnego wieczora zwłaszcza w okolicy Suwałk, Olecka, Kętrzyna, Ełku, Pisza pojawią się burze.

Burze powstawać zaczną, gdzieś w okolicy Grudziądza, Tucholi, Lidzbarka, jednak tu popada tylko lokalnie. W zamian na Suwalszczyźnie popadać powinno wszędzie. Na pozostałym obszarze pogodnie i sucho. Szczegóły pogody na środowe opady pojawi się jutro rano wraz z mapą i opisem, czego można się będzie spodziewać podczas burz i gdzie może popadać w czwartek.

spot_img

Napisz komentarz

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x