niedziela, 26 maja, 2024
spot_imgspot_img

Po bardzo słonecznym wtorku w środę na niebie przybędzie chmur [POGODA]

spot_img

Przed nami pogodna noc. Jedynie od okolic Gorzowa po Pomorze Zachodnie, Koszalin, Darłowo występować mogą burze z silnym deszczem do 40-50 mm oraz silniejszym wiatrem. Na termometrach od 15 stopni na Podkarpaciu i w Lubelskim do 16 stopni w Górach Świętokrzyskich i 18-20 stopni nad resztą kraju. Najcieplejsza noc na Suwalszczyźnie, Warmii i Mazurach, Żuławach- tu około 20-23 stopni.

Nad ranem burze na zachodzie i północy zanikną ale powrócą około południa do Opolskiego, Górnego Śląska, Pomorza Zachodniego oraz bardzo lokalnie w pasie od Kujaw po wschód Wielkopolski. Burze będą niewielkich rozmiarów ale w formie superkomórek- więc popada lokalnie ale gdzie pojawi się burza można spodziewać się gradu do 3 cm, deszczu do 50 mm oraz wiatru do 90 km/h.

Wieczorem zachmurzy się na południu i wschodzie i tu lokalnie pokropi deszcz. Upał w środę odpuści na zachodzie, północy i krańcach południa kraju. Najcieplej będzie tam gdzie to lato jest skrajnie suche czyli w okolicach Łodzi, Warszawy, Torunia.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x