sobota, 13 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Do większości kraju powróci silniejszy wiatr ze wschodu [POGODA]

spot_img

W nocy pochmurno z opadami mżawki będzie w pasie od Lubelskiego po Łódzkie, Świętokrzyskie, Wielkopolskę i Ziemię Lubuską. Przejaśnienia pojawią się na południu kraju, na Podlasiu oraz między Słupskiem, Koszalinem a Szczecinem. Temperatura nad ranem spadnie do 1-4 stopni na południu, 2-4 stopni między Szczecinem a Koszalinem do 7-10 stopni od Podlasia po Mazowsze, Łódzkie, Kujawy, Warmię.

W ciągu dnia od wschodu, północy przybywać ma rozpogodzeń. Najwięcej chmur w piątek utrzyma się między Częstochową, Kielcami, Opolem, Wrocławiem- przeważnie pochmurno. Na północy przez cały dzień przewaga słońca, która do centrum zawita po południu. Coraz cieplej. Już za wyjątkiem okolic Końskich- Działoszyna 9 stopni; będzie już ponad 10 stopni. Najcieplej na północy Warmii, wschodzie Małopolski a także na północy i w centrum Pomorza- lokalnie może być 17 stopni na plusie.

Niestety już jutro za wyjątkiem Roztocza, Podkarpacia, południa Gór Świętokrzyskich i Małopolski pojawi się silniejszy wiatr ze wschodu w porywach do 40 km/h, a od Suwałk po Elbląg, Pomorze nawet 50 km/h.

Napisz komentarz

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x