14 sierpnia temperatura wzrośnie do 35 stopni w Legnicy

spot_imgspot_img
spot_img
Pogoda na 14 sierpnia

Przed nami najcieplejszy 14 sierpnia w ostatnich 30 latach.

Noc jak i dzień na niebie przynosić będzie pogodne niebo, na południu kraju bezchmurne. Padać nigdzie nie będzie. Na termometrach o poranku od 12 stopni na Podlasiu, Roztoczu i wzdłuż rzeki Bug na granicy Polski do 14 stopni od Małopolski po Świętokrzyskie, Mazowsze, Mazury; 15 stopni w centrum; 16 na zachodzie kraju do 17-18 stopni od Kalisza po Poznań, Piłę, Szczecin.

W ciągu dnia odnotujemy od 28 stopni w Suwałkach i na Helu do 29 stopni wzdłuż wybrzeża wschodniego do 35 stopni w Legnicy, Żarach, Żaganiu.

Wiatr powieje słabo; jedynie między Sandomierzem, Łodzią, Warszawą powieje umiarkowanie ze wschodu i południowego wschodu.

Przegląd pogody na 13 sierpnia w ostatnich 30 latach możecie zobaczyć pod adresem https://cmm.imgw.pl/cmm/?page_id=18414

spot_img

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x