poniedziałek, 4 grudnia, 2023
spot_img

Po suchym i słonecznym dniu w całym kraju noc nie przyniesie zmian [07.08.2020] [POGODA]

spot_imgspot_img

Po suchym i słonecznym dniu w całym kraju noc nie przyniesie zmian. Słońce zastąpi księżyc a temperatura mocno spadnie. O poranku zobaczymy przeważnie około 12/16 stopni.

Przed południem w całym kraju sucho i słonecznie- nieco więcej chmur pojawi się od Dolnego Śląska po Pomorze, Wielkopolskę i Warmię. Po południu w szczególności w pasie od Zamościa po Sandomierz, Kielce, Łódź, Toruń, Gniezno, Wieluń, Piłę jest niewielka 15% szansa na wystąpienie burzy z opadami deszczu- bez gradu. Popada na zaledwie 15% zaznaczonego obszaru. Gdzieś punktowo pokropi i za tą linią na obszarze zaznaczonym 5% szansą na opady- będzie to jednak wybitnie lokalny opad.

Wiatr powieje słabo ze wschodu. Zrobi się duszno, parno i gorąco. W najcieplejszym momencie dnia na przeważającym obszarze kraju temperatura zbliży się lub przekroczy 30 stopni. Do 33 stopni może temperatura dobić w okolicy Żar, Leszna, Słubic. Najchłodniej w okolicy Pucka, Władysławowa- tutaj 22/23 stopnie.

Kolejna noc już znacznie cieplejsza- miejscami o wschodzie słońca nie mniej niż 18 stopni Celsjusza.

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników