niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img

Odwiedź targi AGRO-PARK 2024 w najbliższy weekend i poznaj najnowsze trendy i technologie w rolnictwie!

spot_img

Najnowsze modele maszyn rolniczych, spotkania branżowe, innowacje w rolnictwie oraz wiele, wiele więcej! W dniach 10-11 lutego 2024 roku odbędzie się 16 edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK w Targach Lublin. W tym roku na odwiedzających czekają wyjątkowe atrakcje i nagrody. Jakie konkretnie?

Ponad 15 000 m2 powierzchni po brzegi wypełnione sprzętem

Targi AGRO-PARK są znane z prezentacji najnowszych modeli maszyn rolniczych, innowacyjnych rozwiązań oraz spotkań branżowych, które umożliwiają nawiązywanie cennych kontaktów biznesowych. Ponad 15 000 m2 powierzchni wystawienniczej w Targach Lublin zostanie wypełnione po brzegi sprzętem i rozwiązaniami dedykowanymi rolnictwu.

W tym roku organizatorzy obiecują rekordową ilość wystawców, poszerzone grono nowych wystawców, bogactwo innowacji oraz szeroką gamę maszyn rolniczych, narzędzi i części, które przydadzą się w gospodarstwie rolnym.

AGRO-PARK pełen nagród

Atrakcyjność tegorocznej edycji AGRO-PARKU nie kończy się na prezentacjach i nowościach. Zwiedzający mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 100 tys. złotych! Konkurs organizowany przez Targi Lublin to doskonała okazja, by zdobyć dodatkowe środki na rozwój gospodarstwa rolnego. Dodatkowo, wystawcy przygotowali specjalne nagrody, które dodają smaku temu już i tak interesującemu wydarzeniu.

Zaplanuj weekend w Targach Lublin

Targi Rolnicze AGRO-PARK odbędą się w dniach 10-11 lutego 2024 roku, w godzinach 9:00-17:00, w halach wystawienniczych Targów Lublin przy ul. Dworcowej 11.

Szczegółowe informacje dostępne są na oficjalnej stronie internetowej: agropark.pl.

Do zobaczenia na AGRO-PARK 2024!

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x