środa, 17 lipca, 2024
spot_img

Nowoczesne technologie dla rolnictwa. Odwiedź Centralne Targi Rolnicze w Ptak Warsaw Expo!

spot_img

Brak planów na grudzień? Doskonale! Już niedługo, od 8 do 10 grudnia 2023 roku, odbędą się Centralne Targi Rolnicze w Ptak Warsaw Expo – największe wydarzenie poświęcone nowoczesnym technologiom dla rolnictwa w Polsce. Co czeka na miejscu odwiedzających?

Wyzwania i zmiany w branży rolniczej

Branża rolnicza znajduje się obecnie w fazie intensywnych zmian i stawia sobie ambitne cele, takie jak ochrona środowiska w ramach Europejskiego Zielonego Ładu czy dążenie do osiągnięcia neutralności klimatycznej. W tym kontekście zrównoważone prowadzenie biznesu i skupienie na rozwoju nowoczesnych technologii stają się kluczowe dla sukcesu. Centralne Targi Rolnicze są platformą, która integruje branżę, zwiększa jej bezpieczeństwo, ułatwia zacieśnianie relacji profesjonalnych oraz otwiera drzwi na nowe możliwości na rynkach zagranicznych.

Znani wystawcy na  Ptak Warsaw Expo 

Na Centralnych Targach Rolniczych pojawią się przedsiębiorcy poszukujący maszyn rolniczych, rolnicy zainteresowani nowoczesnym BIO rolnictwem, technolodzy środków ochrony roślin, inwestorzy oraz hodowcy zwierząt zagrodowych. Wśród wystawców znajdą się producenci maszyn rolniczych, środków ochrony roślin, pasz i zootechniki, a także technolodzy upraw, doradcy rolniczy, inżynierowie maszyn rolniczych oraz firmy leasingowe.

Wśród znanych wystawców, którzy wezmą udział w tym prestiżowym wydarzeniu, znajdują się takie firmy jak McHale, Agro-Serwis, Agro Sharing, LandStal, Everun Polska, Ark, Agrofunka, Wodziński, REMET CNC, EGRITECH, RAKUN, Acs-rolnik, ENEKOR, Czajkowski, Total Farm, FUCHS, RAWICOM, Pavolt.pl, KT-24, FJDynamics.pl i UNI COMPANI.

Dlaczego warto wziąć udział?

Jedną z głównych zalet związanych z udziałem w Centralnych Targach Rolniczych jest możliwość tworzenia sieci kontaktów. To unikalna okazja do spotkania potencjalnych klientów, partnerów, dostawców i ekspertów branżowych, co może zaowocować nawiązaniem cennych relacji biznesowych. Ponadto, targi stanowią doskonałą okazję do generowania wartościowych leadów i przeprowadzenia badań rynkowych.

Centralne Targi Rolnicze oferują także bogaty program edukacyjny w postaci Kongresu Branży Nowoczesnych Technologii dla Rolnictwa. Uczestnictwo w sesjach pozwala poszerzyć wiedzę, być na bieżąco z najnowszymi trendami oraz uzyskać cenne spostrzeżenia od doświadczonych specjalistów. Targi nie tylko prezentują teorię, ale również praktykę poprzez pokazy najnowocześniejszych technologii, innowacyjnych maszyn i sprzętu, które zdobywają uznanie na światowych rynkach.

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami i trendami w branży rolniczej oraz skorzystać z możliwości nawiązania cennych kontaktów biznesowych, nie przegap Centralnych Targów Rolniczych  Ptak Warsaw Expo w dniach 8-10 grudnia 2023 roku!

Zarejestruj się: https://centralnetargirolnicze.com/rejestracja-na-targi

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x