poniedziałek, 2 października, 2023

Nowa inwestycja firmy Osadkowski

spot_imgspot_img

Firma Osadkowski Sp.z o.o. rozpoczęła inwestycję budowy nowoczesnego centrum obsługi klienta w Namysłowie. Obiekt będzie obejmował salon dealerski New Holland oraz część handlową środkami do produkcji rolnej. Uruchomienie nowego punktu planowane jest na jesień 2023.

W ramach inwestycji zrealizowany zostanie budynek główny z salonem dealerskim sprzedaży maszyn rolniczych i częścią handlową oraz budynek magazynu z wiatą. Sam budynek główny będzie podzielony na 3 strefy: serwisowo-magazynową, biurową oraz techniczną. Powierzchnia użytkowa budynku to 1 579 m2, a magazynu z wiatą 684 m2. Wykonawcą głównym inwestycji jest Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego i Ogólnego w Oławie.   

Idea utworzenia centrum obsługi klienta jest taka, by klient mógł w jednym miejscu nie tylko zakupić niezbędne części bądź akcesoria, ale także kompleksowo zaopatrzyć się w inny niezbędny dla prowadzenia produkcji asortyment.

spot_img
Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x