środa, 29 maja, 2024
spot_imgspot_img

K+S Polska rozpoczyna nową kampanię promocyjną!

spot_img

K+S Polska rozpoczyna nową kampanię promocyjną – „Superprodukty kontra Superwrogowie”

Po udanej kampanii „Superprodukty dla Superbohaterów” w ubiegłym roku K+S rozpoczyna drugą rundę komunikacji produktowej dla nawozów Korn-Kali i ESTA Kieserit. Od lipca 2020 roku firma wystawi „naturalnych przeciwników” do walki z suszą, niedoborami składników pokarmowych i mrozem.

„Konsekwentnie rozwijając oryginalną kampanię produktową, chcemy kontynuować ścieżkę, którą obraliśmy w komunikacji z rolnikami. Po przedstawieniu rolników jako Superbohaterów, dla nas logicznym krokiem było stawienie czoła codziennym wyzwaniom w pracy rolnika i nadanie im twarzy”- mówi Dominik Młodecki, dyrektor zarządzający K+S Polska.

Susza, niedobór składników pokarmowych i mróz – kontra Korn-Kali® i ESTA® Kieserit

Uosobienie super wrogów, stworzone w trakcie sesji kilku ekskluzywnych bodypaintów, stanowi serce nowej kampanii i przedstawia ją jako „Piekielne trio”. Przekaz jest jasny: nawet jeśli nie można ich trwale pokonać, rolnicy mogą skutecznie im przeciwdziałać, stosując nawozy Korn-Kali i ESTA Kieserit. Nawozy K+S idealnie nadają się do wspomagania wzrostu roślin w okresach suszy, niedoboru składników pokarmowych lub mrozu, zapobiegając w ten sposób redukcji plonów. Dostarczają niezbędnego potasu, magnezu i siarki w optymalnych proporcjach, stwarzają
dobre warunki dla wzrostu roślin nawet w niesprzyjających warunkach.

Oryginalny wizerunek – w kampanii crossmediowej

Oficjalny początek kampanii Firma K+S zaplanowała na lipiec 2020 roku czyli już od dzisiaj!
Czy to mailing, strona internetowa czy media społecznościowe – aby dotrzeć do rolników, stawiamy na analogowy i cyfrowy miks komunikacyjny. Ponadto będziemy zachęcać naszą grupę docelową do udziału w kampanii fotograficznej na Facebooku firmy K+S Polska. Przed oficjalnym rozpoczęciem kampanii, dystrybutorzy produktów K+S zostaną poinformowani o tym fakcie za pomocą specjalnej wysyłki do dystrybucji. Event prasowy pierwotnie planowany na rozpoczęcie kampanii, został przełożony z powodu pandemii korony – odbędzie się on w listopadzie.

Więcej informacji na temat grupy K+S znajdą Państwo pod adresem www.kpluss.com

Zasiłek opiekuńczy dla ubezpieczonego w KRUS ponownie wydłużony!

 

Redakcja
Redakcja
Przygotowujemy dla Was zawsze najświeższe wiadomości z branży rolniczej. Newsy, wydarzenia, relacje, opinie. Widziałeś coś ważnego? Chcesz się z nami czymś podzielić? Napisz na adres redakcja@agroprofil.pl

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników