niedziela, 24 października, 2021
spot_img

Kontrole graniczne – niektóre transporty poza kolejnością

-REKLAMA-spot_img
-REKLAMA-spot_img

W związku z przywróceniem kontroli granicznych w obrębie Unii Europejskiej (w tym też na granicach Polski) w wyniku zagrożenia epidemicznego spowodowanego rozprzestrzenianiem się koronawirusa, Główny Inspektorat Weterynarii poinformował o tym, że żywe zwierzęta, towary łatwopsujące się oraz wszystkie inne towary wymagające natychmiastowego przewozu, mogą być odprawiane w przejściach granicznych poza kolejnością.

Tymczasowa kontrola graniczna prowadzona jest przez funkcjonariuszy Straży Granicznej. Straż Graniczna pozostaje też w stałym kontakcie ze służbami porządku publicznego państw sąsiadujących z naszym krajem. Wszystko po to by  zapewnić właściwą organizację kolejki pojazdów oczekujących na kontrolę graniczną.
Na stronie internetowej Straży Granicznej znajdują się numery telefonów i inne informacje pomocne w celach organizacyjnych i alarmowych.

Tekst przygotował: Robert Gorczyński
Źródło: GIW

 

https://agroprofil.pl/p/prenumerata-magazynu-agroprofil-12miesiecy/

Spadki cen paliw spowodowane koronawirusem?

 

-REKLAMA-spot_imgspot_img
Redakcja
Przygotowujemy dla Was zawsze najświeższe wiadomości z branży rolniczej. Newsy, wydarzenia, relacje, opinie. Widziałeś coś ważnego? Chcesz się z nami czymś podzielić? Napisz na adres redakcja@agroprofil.pl

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Śledź nas

[td_block_social_counter facebook="magazynrolniczy" style="style6 td-social-boxed" open_in_new_window="y" f_counters_font_family="394" f_network_font_family="891" f_counters_font_size="eyJhbGwiOiIxNCIsImxhbmRzY2FwZSI6IjEzIiwicG9ydHJhaXQiOiIxMiJ9" f_network_font_size="eyJhbGwiOiIxMyIsImxhbmRzY2FwZSI6IjExIiwicG9ydHJhaXQiOiI5In0=" counter_color="#ffffff" counter_color_h="#ffffff" network_color="#ffffff" network_color_h="#ffffff" tdc_css="eyJsYW5kc2NhcGUiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjMwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9LCJsYW5kc2NhcGVfbWF4X3dpZHRoIjoxMTQwLCJsYW5kc2NhcGVfbWluX3dpZHRoIjoxMDE5LCJwb3J0cmFpdCI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMjAiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBvcnRyYWl0X21heF93aWR0aCI6MTAxOCwicG9ydHJhaXRfbWluX3dpZHRoIjo3NjgsInBob25lIjp7Im1hcmdpbi1ib3R0b20iOiI0MCIsImRpc3BsYXkiOiIifSwicGhvbmVfbWF4X3dpZHRoIjo3NjcsImFsbCI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiNDAiLCJkaXNwbGF5IjoiIn19" twitter="AgroProfil" youtube="channel/UC_ihWVO4q56jp1TByKKa0yQ"]

Ostatnie artykuły