wtorek, 28 września, 2021
spot_img

Konferencje zimowe Syngneta 2021

-REKLAMA-spot_img
-REKLAMA-spot_img

Konferencje Zimowe Syngenta od dawna stanowią ważny punkt w kalendarzu imprez rolniczych. W tym roku po raz pierwszy firma Syngenta zaprasza na Konferencje Zimowe Online, które będą transmitowane na stronie www.syngenta.pl/konferencje  oraz na kanałach Facebook i YouTube.

W cyklu Konferencji zimowych odbędą się trzy konferencje tematyczne, które będą się odbywać w każdy wtorek począwszy od 9 lutego, o godzinie 11.00.

9  lutego, 11.00 – Kukurydza na medal

16 lutego, 11.00 – Porozmawiajmy o rzepaku

23 lutego, 11.00 – Praktycznie wszystko o zbożach

Na Konferencjach Online firma Syngenta stawiaprzede wszystkim na praktykę. Eksperci Syngenta będą opowiadać o uprawie biorąc pod uwagę różne scenariusze rozwoju sytuacji na polu i problemy, które rolnicy mogą napotkać w trakcie przebiegu sezonu. Przedstawione zostaną sprawdzone rozwiązania i najnowsze technologie, które pozwolą zmaksymalizować plony.

Nowością będą korespondencje z pól z różnych regionów Polski, dzięki czemu będzie możliwe omówienie aktualnie panujących warunków. Udzielone zostaną konkretne wskazówki, jak poprowadzić plantacje w kolejnych tygodniach.

Ważną częścią Konferencji będą sesje pytań i odpowiedzi. Każdy uczestnik będzie miał możliwośc zadania pytania, na które eksperci odpowiedzą na wizji lub w ciągu kilku dni odpowiedzi zostaną umieszczone na stronie.

Nie zabraknie też zabawy! Na każdej Konferencji przeprowadzony będzie Quiz, którego zwycięzcy ogłoszeni zostaną na żywo na zakończenie wydarzeń. A jest o co walczyć – główne nagrody to bony produktowe Syngenta o wartości 1000 zł. Łącznie nagrodzonych zostanie aż dziewięciu najlepszych uczestników, trzech na każdym webinarium. Kolejne trzysta osób ma szansę wygrać zestaw: koszulka plus czapeczka.

Relacja online będzie dostępna na stronie www.syngenta.pl/konferencje oraz na platformach społecznościowych Facebook oraz Youtube. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się wcześniej za pomocą prostego formularza na stronie www.syngenta.pl/konferencje.

-REKLAMA-spot_imgspot_img

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Śledź nas

23,377FaniLubię
571ObserwującyObserwuj
8,490SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x