niedziela, 16 czerwca, 2024
spot_img

Konferencje Zimowe Syngenta Online 2022

spot_img

Tradycyjnie, jak co roku, również sezon 2022 Syngenta otworzy serią Konferencji Zimowych, będących doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą firmy, nowościami oraz promocjami. Podobnie jak w roku 2021 odbędą się one w formule Online z transmisją na stronie www.konferencjezimowe.pl oraz na kanałach Syngenty w mediach społecznościowych: Facebook i YouTube.

Konferencje Zimowe Syngenta Online w roku 2022 to podobnie jak w roku 2021, cykl trzech wydarzeń poświęconych uprawie zbóż, rzepaku i kukurydzy. Na każdym wydarzeniu omówione zostaną tematy efektywnej agrotechniki w zmieniających się warunkach ekonomicznych i klimatycznych, oraz zagadnienia związane z Zielonym Ładem. Pojawią się też zagadnienia dotyczące rolnictwa cyfrowego.

Wydarzenia odbywać się będą w każdy czwartek, począwszy od 27 stycznia, o godzinie 11:00:

27 stycznia, godz. 11.00: 

Zboża – czy jakość zapłaci?

3 lutego, godz. 11.00: 

Rzepak – plon na 5 ton? 

10 lutego, godz.11.00: 

Kukurydza – uprawa bez problemów?

Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji! Na każdym wydarzeniu przeprowadzona zostanie Loteria, podczas której każdy zarejestrowany uczestnik będzie miał możliwość wygrania bonów na produkty Syngenty – do wygrania jeden bon o wartości 3 000 zł i dwa bony o wartości 1 000 zł. Aby wziąć udział w losowaniu należy dokonać rejestracji na stronie www.konferencjezimowe.pl, a następnie, w dniu wydarzenia zgłosić się do udziału w Loterii. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na zakończenie każdej z Konferencji.

Zapraszamy również do zadawania pytań na temat odmian lub ochrony zbóż, rzepaku czy kukurydzy. Na wybrane pytania odpowiemy podczas Konferencji, a na pozostałe – odpowiedzi zostaną zamieszczone na stronie Konferencji w ciągu kilku dni od zakończenia wydarzenia.

Transmisja online będzie dostępna na stronie www.konferencjezimowe.pl oraz na platformach społecznościowych Syngenty Facebook oraz YouTube. Możliwość rejestracji na wydarzenia na stronie www.konferencjezimowe.pl

Więcej informacji na stronie www.syngenta.pl

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x