niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img

Konferencja Ziemniaczana Syngenta Online 2022

spot_img

„Nowe wyzwania w ochronie ziemniaków w aspekcie Zielonego Ładu” – pod takim hasłem odbędzie się Konferencja Ziemniaczana firmy Syngenta już 10 marca o godz. 11:00. Konferencja przeprowadzona zostanie w formule Online z transmisją na stronie www.konferencjaziemniaczana.pl oraz na kanałach Syngenty w mediach społecznościowych: Facebook i YouTube.

Eksperci firmy Syngenta – dr hab. Katarzyna Rębarz oraz Przemysław Urbaniak przyjrzą się wyzwaniom w uprawie i ochronie ziemniaków w aspekcie Zielonego Ładu. Zajmą się także tematem walki z najpopularniejszymi chorobami ziemniaka oraz zaprezentują nowości w ofercie firmy Syngenta.

Agenda Konferencji:

  • Rizoktonioza ziemniaka – coraz trudniejszy przeciwnik
  • Ochrona herbicydowa, a wrażliwość odmian – kiedy Boxer, a kiedy Arcade?
  • Carial Star i Carial Flex – standard w walce z zarazą ziemniaka i alternariozą
  • Nowości Syngenty – insektycyd Voliam i biostymulator Quantis

Tradycyjnie nie zabraknie dodatkowych atrakcji – każdy zarejestrowany uczestnik konferencji będzie miał możliwość wzięcia udziału w Quizie Konferencyjnym. Do wygrania atrakcyjne nagrody: trzy nagrody główne – produkt Carial Star o pojemności 5 litrów, a także 100 koszulek. Aby wziąć udział w quizie należy dokonać rejestracji na stronie www.konferencjaziemniaczana.pl, a następnie, w dniu wydarzenia zgłosić się do udziału w quizie. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na zakończenie konferencji.

Transmisja online będzie dostępna na stronie www.konferencjaziemniaczana.pl oraz na platformach społecznościowych Syngenty Facebook oraz YouTube. Możliwość rejestracji na wydarzenia na stronie www.konferencjaziemniaczana.pl

Więcej informacji na stronie www.syngenta.pl

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x