czwartek, 23 marca, 2023
spot_img

Kolejna mroźna noc [POGODA]

spot_imgspot_img

Na Podhalu będzie nawet -10 stopni Celsjusza.

Noc zapowiada się pogodna na zachodzie, wschodzie, południu i w centrum kraju. Lokalnie na południu i wschodzie w kotlinach pojawią się mgły i zamglenia. Na północy sporo chmur i również liczne mgły i zamglenia.

Zimno. Przy gruncie temperatura spadnie do -13/-10 stopni Celsjusza w kotlinach górskich do -8/-4 stopni na pozostałym obszarze. Cieplej przy gruncie będzie na północy, nie mniej niż -5/-1 stopień Celsjusza. Wiatr nadal słaby w porywach do 15 km/h.

W ciągu dnia na wschodzie, południu i w centrum dużo słońca. Na północy i zachodzie chmur ma przybywać i wieczorem miejscami popada mżawka. To będzie chłodny dzień. Na Podlasiu, Warmii i Mazurach miejscami tylko -1/2 stopnie Celsjusza w najcieplejszym momencie dnia. Znacznie cieplej na pogodnym południu. W rejonie Wrocławia nawet ponad 6 stopni. Wiatr nadal słaby. Na północy po południu umiarkowany do 30 km/h.

spot_img
Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x