środa, 29 maja, 2024
spot_imgspot_img

Kaczyński: Żadne inne ugrupowanie nie zrobiło tyle dla wsi i rolników

spot_img

Czwarta edycja imprezy w Bobolicach „Wdzięczni polskiej wsi” przyniosła wiele deklaracji, nie tylko od premiera Mateusza Morawieckiego, Grzegorza Pudy ale nawet od prezesa PiS, który skierował list do rolników. List odczytał europoseł Joachim Brudziński.

„Prawo i Sprawiedliwość jest jedyną partią, której troska o wieś i rolnictwo wyraża się nie tylko w słowach, ale także w czynach. Fundamentem naszej polityki jest przeświadczenie, że nie będzie silnej, dostatniej Rzeczypospolitej bez silnej, zasobnej polskiej wsi” – napisał prezes. Dalej czytamy:

Żadne inne ugrupowanie nie uczyniło tyle dla sprawy wsi co Prawo i Sprawiedliwość. Żadne inne ugrupowanie nie ma też takiego programu rolnego i takich pomysłów na rozwój rolnictwa i obszarów wiejskich jakie zawarliśmy w Polski Ładzie” – zapewnił prezes.

Godny standard życia dla mieszkańców wsi

Prezes Prawa i Sprawiedliwości zadeklarował, że jego partia dąży do zapewnienia godnego standardu życia mieszkańcom wsi. „Systematycznie od lat zabiegamy o interesy polskiego rolnictwa oraz o zrównoważony rozwój obszarów wiejskich. Naszym celem jest zapewnienie wszystkim mieszkańcom wsi godnych warunków bytowania. Mieszkanie na wsi nie może oznaczać niższego poziomu i jakości życia. Nie może oznaczać gorszych warunków życiowego startu” – zaznaczył  Kaczyński. Przyznał też, że obecnie prowadzona polityka nie jest wolna od błędów i niedociągnięć, które starają się na bieżąco korygować. Dodał, że jako partia mają jeszcze wiele do zrobienia.

Źródło:tvp.info.pl
Zdj:unsplash.com

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
Adam
2 lat temu

Co tu komentować. Propaganda pisowska jest tak bezczelna, że ludzie od tego powariowali. Chamstwo do potęgi.

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

1
0
Would love your thoughts, please comment.x