poniedziałek, 15 lipca, 2024
spot_img

Jutro w ciągu dnia sporo pogodnego nieba [POGODA]

spot_img

W nocy przelotne opady śniegu występować będą jeszcze na południu kraju, do północy także na Żuławach, zachodzie Warmii oraz na wschodzie kraju. Nad ranem zabielony krajobraz mogą zobaczyć mieszkańcy południa kraju, oraz miejscami między Kaszubami a Żuławami.

Z północy na południe w ciągu nocy wędrować będą większe rozpogodzenia, dzięki którym na Pomorzu a w szczególności na Kaszubach temperatura spadnie do -7/-3 stopni. Najcieplej na pochmurnym południu i wschodzie kraju -2/0 stopni, oraz na wybrzeżu +3 stopnie. Na pozostałym obszarze w granicach -3/-1 stopnia.

Jutro w ciągu dnia sporo pogodnego nieba na południu, wschodzie i w centrum kraju. Słońce pojawiać się będzie do południa także na zachodzie i północy kraju. Po południu w tych regionach niebo zachmurzy się, a pod wieczór wzdłuż Odry zacznie padać słaby deszcz i mżawka.

Temperatura podniesie się dom około -1/0 st na wschodzie i Kaszubach, +2/+3 stopni na północy i w centrum, do +3/+4 stopni na południu i zachodzie kraju.

Wiatr słaby, wieczorem umiarkowany.

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników