sobota, 13 lipca, 2024
spot_img

Front już w sobotę po południu opuści cały kraj

spot_img

W nocy dzięki dużej ilości chmur będzie ciepło. Przeważnie nie mniej niż 9/10 stopni. Na południu i w centrum nawet nie mniej niż 12 stopni Celsjusza. Deszcz spadnie na Warmię, Mazury, Kujawy, Wielkopolskę, Ziemię Lubuską. Nad ranem opady odsuną się już za wschodnią stronę Wisły.

Przed południem chmury szybko uciekać mają na wschód i słaby deszcz spadnie miejscami na Podlasiu, Mazowszu, Mazurach oraz na krańcach południa Polski.

Na zachodzie od rana dużo słońca. W południe słonecznie będzie też na północy i w centrum, zaś po południu już niemal wszędzie. Sporo chmur pozostanie na Podlasiu, Lubelszczyźnie, Podkarpaciu- tam rozpogodzi się tylko na chwilę wieczorem, po czym rzucą się gęste mgły, które w niedzielę o poranku spowiją również wiele regionów Ziemi Łódzkiem i Mazowsza, ale padać nie będzie.

Temperatura w sobotnie popołudnie przekroczy wszędzie 13 stopni Celsjusza. Najchłodniej będzie na Podkarpaciu, Roztoczu, Pomorzu Gdańskim i Zachodnim- około 13 stopni. Na pozostałym obszarze 14 do 16 stopni Celsjusza.

Wiatr powieje umiarkowanie z zachodu w porywach do 35 km/h/

W niedzielny poranek temperatura spadnie do zaledwie 3/6 stopni Celsjusza, ale o niedzieli i prognozie do środy przeczytacie już jutro.

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x