czwartek, 18 lipca, 2024
spot_img

Dramatyczny pożar w Gozdowie: 500 ton zboża spłonęło w ciągu kilku godzin!

spot_img

W poniedziałek, 24 czerwca, około godziny 14:00, wybuchł pożar w hali magazynowej ze zbożem przy ulicy Płockiej. Natychmiast na miejsce skierowano służby ratunkowe, w tym ponad 20 zastępów straży pożarnej, policję, zespół ratownictwa medycznego oraz pogotowie energetyczne.

Ogień pochłonął całą halę magazynową. Gaszenie trwało 10 godzin

Po przybyciu na miejsce, strażacy stwierdzili, że ogień objął już całą konstrukcję budynku o wymiarach 75 metrów na 25 metrów. Niestety, drewniany dach pokryty blachą zawalił się pod naporem płomieni, doprowadzając do całkowitego zniszczenia magazynu. Intensywna akcja gaśnicza trwała około 10 godzin, zanim udało się opanować pożar i zapobiec jego dalszemu rozprzestrzenianiu się.

Setki tysięcy złotych strat 

W wyniku tego tragicznego zdarzenia spłonęło około 500 ton zboża, a wstępne szacunki wskazują na straty materialne w wysokości setek tysięcy złotych. Na szczęście, dzięki szybkiej interwencji służb, nie odnotowano żadnych ofiar w ludziach.

Obecnie miejscowa policja prowadzi śledztwo, mające na celu ustalenie przyczyn wybuchu pożaru oraz dokładnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x