piątek, 6 sierpnia, 2021

Dodatkowe 2 mln zł dla młodych rolników!

-REKLAMA-spot_img
-REKLAMA-spot_img

Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje o możliwości ubiegania się o pomoc finansową w formie kredytów preferencyjnych.

Jak poinformowała ARIMR, w dniu 16 lipca 2021 r. na internetowej platformie aplikacyjnej Agencja zwiększy udostępniony współpracującym bankom na 2021 r. limit środków na dopłaty do kredytów z częściową spłatą kapitału na zakup użytków rolnych przez młodych rolników (z linii MRcsk).

W ten sposób pula środków na dopłaty do ww. kredytów wyniesie 12 mln zł. (w kwietniu zwiększono ją z początkowych 8 mln zł do 10 mln zł).

O kredyty rolnicy mogą ubiegać się w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. i SGB-Banku S.A., a także w zrzeszonych i współpracujących z nimi Bankach Spółdzielczych oraz w bankach: BNP Paribas Bank Polska S.A., Santander Bank Polska S.A., Krakowskim Banku Spółdzielczym, Banku Spółdzielczym w Brodnicy.

Szczegółowe warunki i zasady udzielania kredytów są dostępne w zakładce „Pomoc krajowa na stronie : https://www.arimr.gov.pl/pomoc-krajowa/kredyty-preferencyjne.html

źródło:arimr

Napisz komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Podobne artykuły

Śledź nas

22,896FaniLubię
536ObserwującyObserwuj
8,000SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły