poniedziałek, 4 grudnia, 2023
spot_img

Dni Pola CIECH Sarzyna w Orłowie

spot_imgspot_img

14 czerwca w Orłowie k. Nowego Dworu Gdańskiego odbędą się Dni Pola CIECH Sarzyna. Podczas spotkania będzie można zobaczyć efekty programów ochrony zbóż zaproponowane przez ekspertów polskiej Spółki.

Jednym z ważniejszych punktów spotkania będą warsztaty polowe z ekspertami CIECH Sarzyna oraz inż. Adamem Paradowskim z IOR BIP w Poznaniu. Będzie to czas, w którym będzie można zapoznać się m.in. z rozwiązaniami herbicydowymi i fungicydowym zastosowanych w uprawach jęczmienia, pszenicy czy żyta.

Będzie można również ocenić efekty działania nowych nawozów dolistnych w ofercie CIECH Sarzyna. SARPLON jest produktem zawierającym niezbędne dla roślin makro- i mikroelementy, które wpływają korzystnie na wielkość i jakość plonu. Zastosowanie produktu w odpowiedniej fazie wzrostu wspomaga wykorzystanie potencjału plonotwórczego roślin.

Atrakcje na Dni Pola CIECH Sarzyna

Oprócz fachowej wiedzy uczestnicy spotkania będą mogli poznać nowości w portfolio produktów Spółki, w tym nawóz dolistny SARMIN maKSi, charakteryzujący się bardzo dużą zawartością krzemu. Zapisując się do programu „Twoja Sarzyna” będzie możliwość zakupu produktów polskiego producenta środków ochrony roślin w preferencyjnych cenach.

Uczestnicy spotkania będą mogli również spotkać się z wyjątkowymi gośćmi – Anną i Grzegorzem Bardowskimi, uczestnikami programu „Rolnik Szuka Żony”, którzy aktywnie będą uczestniczyć w konkursach podczas Dni Pola CIECH. W puli wiele atrakcyjnych nagród, a każdy z uczestników otrzyma upominek. Na zakończenie przewidziany jest wspólny piknik.

Dni Pola CIECH Sarzyna rozpoczną się o godzinie 11.00. Aby stać się uczestnikiem wydarzenia należy zarejestrować się na stronie www.dnipola.pl.

Dni Pola CIECH Sarzyna zaproszenie Orłowo 14 czerwca 2018

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników