piątek, 14 czerwca, 2024
spot_img

CIECH Sarzyna rozdał nagrody!

spot_img

Największy polski producent środków ochrony roślin – CIECH Sarzyna zorganizował loterię, która  w tym roku trwała od marca do sierpnia.  Konkurs był skierowany do wszystkich rolników, którzy w tym czasie kupili produkt CHWASTOX COMPLEX 260 EW lub AGROSAR 360 SL. Na zwycięzcę czekał voucher na opryskiwacz o wartości 50 tys. zł, a w sumie do wygrania było ponad 1000 atrakcyjnych nagród!

 

Nagroda główna w rękach kobiety!

Laureatem nagrody głównej została Pani Anna z Siemiatycz (woj. podlaskie). Zwyciężczyni loterii CIECH Sarzyna podkreślała, że wygrany voucher o wartości 50 tys. zł pozwoli jej na zakup nowego, bardziej wydajnego opryskiwacza, który będzie olbrzymią pomocą w gospodarstwie, które posiada łącznie ponad 160 hektarów.

 

Co trzeba było zrobić, by zdobyć nagrody?

Loteria promocyjna CIECH Sarzyna trwała od marca do sierpnia br. Aby wziąć udział w loterii firmy CIECH Sarzyna, wystarczyło zakupić opakowanie produktu CHWASTOX COMPLEX 260 EW bądź AGROSAR 360 SL o dowolnej pojemności i zarejestrować kod z hologramu na etykiecie na stronie internetowej lub zgłosić SMS-em. W ręce uczestników loterii trafiło również wiele innych cennych nagród, w tym: sprzęt elektroniczny – drony, telewizory i konsole do gier, środki ochrony roślin od CIECH Sarzyna (Agrosar 360 SL) oraz koszulki. Ogólnopolska loteria CIECH Sarzyna była kolejnym elementem udanej kampanii promocyjnej firmy.

 

„Loteria cieszy się pozytywną opinią wśród naszych klientów i ze względu na ogromne zainteresowanie, zdecydowaliśmy się na jej kontynuowanie. Jako największy polski producent środków ochrony roślin chcemy wyznaczać najlepsze standardy komunikacji z naszymi klientami oraz promocji naszych produktów. Cieszymy się, że możemy dodatkowo nagrodzić rolników za ich ciężką, codzienną pracę, jednocześnie pokazując, że zależy nam na naszych klientach” – podkreślał Jacek Skwira, Dyrektor Marketingu CIECH Sarzyna.

 

Najpopularniejszy herbicyd cieszący się zaufaniem

Marka CHWASTOX to najpopularniejszy herbicyd zbożowy w Polsce, cieszący się zaufaniem już trzech pokoleń rolników. CHWASTOX COMPLEX 260 EW, nowość w ofercie CIECH Sarzyna, to unikatowy herbicyd do zwalczania najważniejszych chwastów w uprawie pszenicy ozimej oraz na trawnikach, boiskach sportowych i polach golfowych. Połączenie trzech substancji aktywnych – MCPA, chlopyralidu i fluroksypyru – gwarantuje szybką i skuteczną eliminację szerokiego spektrum chwastów dwuliściennych, między innymi takich jak przytulia czepna, chaber bławatek czy mak polny.

AGROSAR 360 SL jest szybko zdobywającym uznanie rynku skutecznym środkiem chwastobójczym w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania perzu oraz innych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych (rocznych i wieloletnich). Herbicyd charakteryzuje się szerokim zastosowaniem: na ścierniskach, przed rozpoczęciem upraw w celu zwalczania chwastów czy przed zbiorem w celu ułatwienia zbioru. Środek nie posiada również ograniczeń w doborze upraw następczych.

źródło, fot. CIECH Sarzyna

  

Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x