poniedziałek, 15 lipca, 2024
spot_img

Chłodny początek 2020 roku [POGODA]

spot_img

W nocy front chłodny odsunie się nad południowe dzielnice kraju i tam do rana na niebie przeważnie pochmurno. Przewaga chmur z nielicznymi przejaśnieniami na pozostałym obszarze. Temperatura o poranku spadnie do około -2/0 stopni na północy, wschodzie, południu i w centrum do +2 stopni na południowym zachodzie.

Pierwszy dzień nowego roku bardzo słoneczny zapowiada się na krańcach południowych. Na Podhalu bezchmurne niebo od rana do ciemnej nocy.

Na pozostałym obszarze przewaga chmur i tylko miejscami na północy i zachodzie możliwe są przebłyski słońca.

Temperatura w całym kraju wyrównana i wyniesie około +2/+3 stopni. Nieco chłodniej w centrum +1 stopień i cieplej na Podhalu +4 stopnie.

Wiatr umiarkowany, silniejszy jedynie w górach i na wybrzeżu.

 

Łukasz Sieligowski 

Unijny rzepak i zboża mocno drożeją w końcówce roku

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników