wtorek, 28 marca, 2023
spot_img

Anna Lewandowska inwestuję w rolnictwo

spot_imgspot_img

Anna i Robert Lewandowski znani ze swojego zdrowego stylu życia postanowili zainwestować w rolnictwo.  Najlepszy piłkarz na świecie na początku roku ulokował część swoich pieniędzy w spółce Bio-Lider, która oferuje gamę biopreparatów dla rolnictwa i hobbystów. Żona najbardziej rozpoznawalnego polskiego piłkarza ostatnio poinformowała, że kupiła szklarnie w której ma zamiar prowadzić ekologiczną uprawę warzyw i ziół dla swojej firmy.

Rok temu Anna Lewandowska założyła firmę SuperMenu by Anna Lewandowska, która wyróżnia się cateringiem dietetycznym opartym na certyfikowanej, ekologicznej żywności. W menu nie znajdziemy niczego co zawiera pszenicę ( ze względu na gluten) czy biały cukier. Teraz warzywa i zioła z upraw konwencjonalnych mają zostać zastąpione na pochodzenia ekologicznego. 

„Weszliśmy właśnie na zupełnie nowy poziom w branży cateringów dietetycznych. Otworzyliśmy WŁASNĄ SZKLARNIĘ, w której uprawiamy ekologiczne zioła i warzywa, które potem trafiają do naszych posiłków. Dzięki temu jeszcze bardziej kontrolujemy jakość diet, które codziennie rano czekają na Was pod drzwiami. To prawdziwy przełom na rynku cateringów dietetycznych! Pękam z dumy, bo jesteśmy na rynku dopiero rok, a ani na chwilę nie przestajemy się rozwijać. Własna szklarnia i posiłki bazujące na certyfikowanej i ekologicznej żywności to zupełnie nowa jakość” – napisała Anna Lewandowska na Instagramie.

Rolnictwo ekologiczne poszerza swój zasięg z każdym rokiem, jak widać nawet u gwiazd. Kto wie, może niedługo celebryci zajmą się uprawą na roli?

spot_img

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x