środa, 20 października, 2021
spot_img

Ampol-Merol obchodzi jubileusz działalności

-REKLAMA-spot_img
-REKLAMA-spot_img

Ampol-Merol to rodzinna firma, z całkowicie polskim kapitałem, ceniony i sprawdzony dystrybutor środków do produkcji rolnej. Powstała ponad 30 lat temu z inicjatywy małżeństwa – Stefanii i Jana Smoleńskich, których pasja i zaangażowanie zaowocowało ogólnopolskim sukcesem. Dziś firmę sukcesywnie współtworzą także ich dzieci wraz ze swoimi bliskimi oraz pracownicy – blisko 600 osób zatrudnionych w całej grupie. To właśnie dzięki połączeniu sił, wzajemnemu wsparciu i otwartości, Ampol-Merol jest w stanie zaproponować rolnikom najlepsze rozwiązania, z kolei swoim pracownikom – dogodne warunki zatrudnienia.

Ampol-Merol wśród rolników jest postrzegany jako profesjonalny i bezkonkurencyjny dostawca oraz zapewniający najwyższy poziom obsługi klienta fachowy doradca. Już od 30 lat wychodzi do rolników z najlepszą jakościowo ofertą oraz profesjonalnym doradztwem agrotechnicznym. Jako Pewny Partner Twojego Gospodarstwa oferuje najlepsze rozwiązania – sprawdzone produkty, najlepszą obsługę, a także wsparcie w rozwiązywaniu codziennych dylematów.

Nieustającą misją firmy jest kompleksowe zaopatrzenie polskiego rolnictwa. Dlatego na bieżąco stara się reagować na potrzeby branży – poszerzając gamę produktów o nawozy dolistne, produkty do pakowania plonów i serie nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

 

-REKLAMA-spot_imgspot_img
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Śledź nas

23,796FaniLubię
592ObserwującyObserwuj
8,780SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły