sobota, 20 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Agropromocja 2023: Największa Wystawa Rolnicza w Małopolsce już 9 września!

spot_img

Już niebawem, 9 września, rozpocznie się kolejna edycja Agropromocji – największej cyklicznej wystawy rolniczej w Małopolsce. To wydarzenie, które co roku przyciąga setki wystawców i dziesiątki tysięcy odwiedzających, stanowiąc nie tylko okazję do prezentacji nowinek technologicznych branży rolniczej, ale również promocji osiągnięć rolnictwa, gospodarki, dziedzictwa i kultury regionu Małopolski.

Co czeka odwiedzających?

Agropromocja to więcej niż tylko wystawa maszyn i urządzeń rolniczych. Wydarzenie podzielone jest na różnorodne strefy tematyczne, takie jak ogrodnictwo, przetwórstwo rolno-spożywcze, hodowla roślin i nasiennictwo, czy też ekologia i ochrona środowiska. Każda strefa skupia się na prezentacji konkretnych aspektów branży rolniczej, co umożliwia odwiedzającym zgłębienie różnych obszarów związanych z rolnictwem i gospodarką wiejską.

Grono wystawców Agropromocji stanowią zarówno lokalni jak i krajowi przedsiębiorcy branży agrobiznesu, producenci, właściciele gospodarstw agroturystycznych i ekologicznych, twórcy rękodzieła oraz Koła Gospodyń Wiejskich. Każdy z wystawców ma okazję zaprezentować swoje produkty, usługi oraz innowacje, co tworzy fascynujący przekrój różnych aspektów rolnictwa.

Wystawa zwierząt to jeden z nieodłącznych elementów Agropromocji, kontynuujący długą tradycję wydarzenia. To okazja do zapoznania się z różnorodnym inwentarzem hodowlanym oraz dowiedzenia się więcej o ich pielęgnacji i hodowli.

W trakcie wystawy nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Konkursy z nagrodami, występy artystyczne zespołów regionalnych oraz liczne wydarzenia towarzyszące tworzą niepowtarzalny klimat tego wydarzenia.

Co więcej w sobotni wieczór, 9 września, o godzinie 19:00, na scenie Agropromocji zaplanowany jest wyjątkowy występ muzyczny Gooraleska. To doskonała okazja dla wszystkich miłośników dobrej muzyki!

Nowości technologiczne i kultura regionu

Agropromocja to nie tylko prezentacja produktów i usług, ale także platforma do zapoznania się z nowinkami technologicznymi z branży rolniczej. Wystawcy często prezentują najnowsze maszyny, urządzenia, środki ochrony roślin oraz inne innowacje, które mogą wspomóc rolników w ich codziennej pracy.

Organizatorzy Agropromocji przywiązują ogromną wagę do promocji kultury regionu Małopolski. Wystawy, prezentacje i liczne wydarzenia towarzyszące pozwalają odwiedzającym zgłębić się w bogactwo dziedzictwa i tradycji tego obszaru.

Agropromocja 2023: Kiedy i gdzie?

Agropromocja 2023 odbędzie się w dniach 9-10 września, w godzinach 9.00 do 20.00 w pierwszym dniu oraz 9.00 do 18.00 w drugim dniu. Miejscem wydarzenia jest Diecezjalne Centrum Pielgrzymowania im. Jana Pawła II, mieszczące się pod adresem Papieska 10, 33-340 Stary Sącz.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x