środa, 24 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Agrobiznes 4.0, czyli cała branża rolnicza w jednym miejscu!

spot_img

30 czerwca w Hotelu Bristol w Warszawie odbędzie się debata pod hasłem „Agrobiznes 4.0”, która skupi grono ekspertów sektora rolnictwa w Polsce. Spotkanie odbędzie się m.in. pod Patronatem Honorowym Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a Partnerami wydarzenia zostali: BASF Polska, InterRisk, Nordkalk, ONE House, Skotan, Syngenta. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00 i odbędzie się z zachowaniem wszystkich niezbędnych środków ostrożności i wymagań sanitarnych.

W części merytorycznej zaproszeni prelegenci poruszą najbardziej aktualne zagadnienia związane z wyzwaniami dla agrobiznesu, wpływu nowych technologii na branżę oraz możliwościami finansowania rolnictwa. Paneliści pochylą się nad tematem nowych technologii, które zaczynają mieć coraz to większe znaczenie dla firm z branży. Spróbują odpowiedzieć na pytania związane z budowaniem wzorowej współpracy pomiędzy producentami rolnymi, dystrybutorami i dostawcami. Jednym z zagadnień będzie zmiana tradycyjnego podejścia na rzecz niekonwencjonalnych rozwiązań oraz rola producentów w redukcji negatywnego oddziaływania na środowisko.

Do udziału w spotkaniu zostali zaproszeni między innymi:

Wojciech Kędzia – Zastępca Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Jacek Kostrzewa – Prezes Zarządu, Skotan, Marek Łuczak – Prezes Zarządu, Syngenta, Piotr Maciak – Prezes Zarządu, Nordkalk, Cezary Urban – Dyrektor Działu Agriculture Solutions, BASF Polska.

Wydarzenie dedykowane jest producentom rolnym, koncernom chemicznym, dystrybutorom, przedsiębiorstwom z sektora przetwórstwa rolno-spożywczego, producentom sprzętu rolniczego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Chęć uczestnictwa należy zgłosić pod adresem: potwierdzenia@executive-club.com.pl . Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy rejestracji uczestnictwa.

Partnerzy: BASF PolskaInterRisk, Nordkalk, ONE House, Skotan, Syngenta.

Redakcja
Redakcja
Przygotowujemy dla Was zawsze najświeższe wiadomości z branży rolniczej. Newsy, wydarzenia, relacje, opinie. Widziałeś coś ważnego? Chcesz się z nami czymś podzielić? Napisz na adres redakcja@agroprofil.pl

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników