środa, 24 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Agro Profil pomaga poszkodowanym na Podkarpaciu

spot_img

Pod koniec czerwca na terenie Podkarpacia spadł ulewny deszcz, który spowodował lokalne podtopienia i zalania. O skali zniszczeń pisaliśmy TUTAJ.

Nawałnice przeszły przez kraj. Zalane pola! [ZDJĘCIA]

Ulewie towarzyszył silny wiatr i gwałtowne burze, które dodatkowo spotęgowały ogrom zniszczeń.

Wiele domostw i mieszkań zostało poważnie uszkodzonych.

Potężna ulewa i wszystko znalazło się pod wodą 😢😢😢😢Nie wyobrażalna tragedia na Podkarpaciu…Zdjęcia nadesłał Damian Strzelec.

Opublikowany przez Agro Profil Piątek, 26 czerwca 2020

Najwięcej szkód ponieśli mieszkańcy Gminy Tyczyn oraz Parafii Zabratówka, Błędowa Tyczyńska, Chmielnik, a także mieszkańcy Gminy Skołyszyn i Miasta Jasło.

Pomoc dla Podkarpacia

Nie jest nam obojętna krzywda jakiej doświadczyli mieszkańcy zalanych terenów dlatego postanowiliśmy przyłączyć się do akcji pomocowej, jaką zorganizowało Caritas Diecezji Rzeszowskiej.

W naszym sklepie internetowym dostępny jest E-book „Rzepak – Poznaj tajniki uprawy”. Za symboliczną kwotę 5 zł mogą Państwo nabyć publikację, która stanowi cegiełkę pomocową dla powodzian z Podkarpacia.

Całą kwotę ze sprzedaży przekażemy do Caritas Diecezji Rzeszowskiej, która 5 lipca organizuje zbiórkę do puszek dla najbardziej poszkodowanych podczas czerwcowych nawałnic.

Rzepak – Poznaj tajniki uprawy (e-book)

 

Dodatkowe wpłaty na pomoc dla poszkodowanych można dokonywać na nr konta:

Santander Bank 37 1090 1463 0000 0001 3173 5550

W tytule wpłaty POMOC DLA POWODZIAN

 

OFICJALNE WYDARZENIE ZBIÓRKI NA FACEBOOKU – UDOSTĘPNIJ 

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników