sobota, 6 marca, 2021

Wydłużona gwarancja na ciągniki rolnicze marki Kubota

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Japoński producent przygotował dla klientów specjalną ofertę przedłużenia gwarancji o 2 lata na ciągniki rolnicze serii M5001. Produkty zakupione od 7 listopada do końca bieżącego roku objęte będą 5-letnią opieką gwarancyjną – bez dodatkowych opłat.

Pewność swoich produktów

Założyciel Grupy Kubota Gonshiro Kubota powiedział „Wkładaj w tworzenie produktów całe serce i duszę, i zdawaj sobie sprawę z prawdziwej wartości takich produktów”. Od początku istnienia – 1890 roku we wszystkich firmach działających w strukturach Grupy słowa te stanowią podstawę codziennego działania. Firma od lat prowadzi program Kubota Insight Programme (KIP) w ramach którego japońscy inżynierowie odwiedzają gospodarstwa rolne, by zdobyć informacje na temat eksploatacji i serwisowania ciągników Kubota. Program działa również w Polsce.
Nie ustajemy w wysiłkach na rzecz ciągłego i odpowiedzialnego usprawniania naszych produktów. Stale rozwijamy sprawdzone rozwiązania i produkty cieszące się popularnością od początku naszej obecności na polskim rynku. Jesteśmy partnerem dla branży rolnej, dlatego jesteśmy otwarci na opinie naszych klientów i dokładamy wszelkich starań, by nasze propozycje spotykały się z pozytywnym odbiorem I były skrojone na miarę potrzeb – mówi Maciej Rujner, Dyrektor Zarządzający marki Kubota w Polsce.

5-letnia gwarancja jakości

Firma, by podkreślić przekonanie o wysokiej jakości i walorach użytkowych swoich wyrobów przygotowała dla klientów ofertę przedłużonej gwarancji.
– Stworzyliśmy nowoczesny ciągnik, zaprojektowany w oparciu o wymogi klientów w Polsce i innych krajach Europy. Japońska jakość to nie jest puste hasło. Jesteśmy pewni, że seria M5001 i M5001 Narrow to ciągniki najwyższej jakości, dlatego przedłużamy gwarancję na te serie z 3 do 5 lat lub 4000 godzin – deklaruje Maciej Rujner.

Ciągniki Kubota serii M5001 posiadają 96 oraz 113-konny, 4-cylindrowy silnik, mimo swojej prostoty można je wyposażyć w nowoczesne rozwiązania – jak uniwersalny terminal ISO-BUS. Seria powstała na bazie bardzo popularnych w Polsce ciągników serii M60. Obie serie wyróżnia zwrotność, niskie koszty eksploatacji oraz wydajny układ hydrauliczny. Zaś M5001 Narrow to ciągniki specjalistyczne z silnikiem o pojemności 3,8 l, które zostały stworzone z myślą o zastosowaniu w winnicach i gospodarstwach sadowniczych.
Oferta nie wiążę się z żadnymi dopłatami, jest jednak ograniczona w czasie. Wszystkie ciągniki serii M5001 oraz M5001 Narrow sprzedane między 7 listopada a 31 grudnia br. będą objęte gwarancją na 5 lat lub 4000 godzin. Ciągniki zakupione po 31 grudnia będą objęte standardową – 3 letnią gwarancją.

źródło: mat. prasowe Kubota

-REKLAMA-
Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Rozpogodzi się w całym kraju [POGODA]

Jedynie do północy przelotny śnieg spadnie miejscami w okolicy Olsztyba, Elbląga, Mławy, Gdańska, Suwałk. Temperatura nad ranem spadnie do -8/-4 stopni na wschodzie i...

Szczepienia norek zamiast likwidacji hodowli?

Przez chwilę pojawiła się nadzieja na radykalną zmianę polityki Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi względem sytuacji na fermach norek amerykańskich. Jak pamiętamy MRiRW postawiło na...

Tendencje cenowe na krajowym rynku zbóż. Drożej już nie będzie?

Zapasy zbóż maleją co nadal wpływa na ich wysoką wartość w skupach jednak zauważalny jest spadek popytu na pszenicę ze strony importerów. Mniejsze zainteresowanie...

Śledź nas

21,252FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,530SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły