wtorek, 26 stycznia, 2021

Hyperin – lider rynku środków do mycia, dezynfekcji i konserwacji maszyn i urządzeń rolniczych

-REKLAMA-

Marka Hyperin powstała w 2015 roku z ramienia firmy ADV Gentetics.  Zupełny brak na rynku odpowiednich środków do czyszczenia maszyn rolniczych był najlepszą motywacją do stworzenia kompletnej linii preparatów do mycia, dezynfekcji i konserwacji maszyn i urządzeń rolniczych. I tak też w trzy lata inżynierowie firmy Hyperin opracowali wysokiej jakości, niezbędne w każdym gospodarstwie formuły środków do mycia maszyn rolniczych, ich dezynfekcji oraz konserwacji.

Produkty Hyperin zgodnie z pierwotnym założeniem wyróżniają się skutecznością działania, doskonale chronią różnego rodzaju powierzchnie, a jednocześnie są bezpieczne dla maszyn, środowiska i ludzi.

Innowacyjne płyny do mycia maszyn rolniczych marki Hyperin

Po szeregu badań i testów udało się wprowadzić na rynek wysokiej jakości, innowacyjne, skuteczne, a przy tym ekologiczne i bezpieczne dla ludzi produkty, m.in.:

  • środek do mycia Hyperin Agri, przeznaczony do dbania o elementy gumowe, szklane i lakierowane,
  • środek do czyszczenia maszyn rolniczych i urządzeń z rdzy i pozostałości wapiennych Hyperin Calc,
  • środek do konserwacji maszyn i urządzeń rolniczych/zabezpieczania sprzętu przed korozją Hyperin Anticor,
  • hydrowosk Hyperin Diamant,
  • środek do mycia rąk bez użycia wody Hyperin Hand.

Prócz tego udało się opracować specjalistyczne środki do dezynfekcji pełnej:

  • Hyperin Sterillśrodek do dezynfekcji higienicznej rąk oraz powierzchni mających kontakt z żywnością,
  • Hyperin Biodex – myjąco-dezynfekujący środek do powierzchni zmywalnych, również tych, mających kontakt z żywnością.

Hyperin – środki do mycia maszyn rolniczych nie tylko skuteczne, ale i ekologiczne

Producent innowacyjnych środków do mycia maszyn rolniczych Hyperin nie tylko oferuje specjalistyczne preparaty do czyszczenia, dezynfekcji i konserwacji maszyn i urządzeń rolniczych.

Firma również aktywnie wspiera procesy skracające czas pracy poprzez projektowanie nowoczesnego sprzętu. Posiada też rozwiązania wspomagające i ułatwiające utylizację zanieczyszczeń. Jako, że świadomość w sprawie ochrony środowiska rośnie wśród społeczeństwa, Hyperin kładzie nacisk zarówno na skuteczność oferowanych produktów, jak i na to, aby były ekologiczne.

Biodegradowalność oraz bezpieczeństwo dla powierzchni i użytkowników jest jednym z priorytetów marki. Produkty składają się więc z najwyższej jakości komponentów, głównie pochodzenia naturalnego. Wdrażane są też rozwiązania umożliwiające ograniczenie użycia środków i zasobów wodnych. Najnowszym produktem jest super ekologiczna, 100% biodegradowalna piana aktywna Hyperin Pineco, która przeszła badania PZH i nadaje się również do użycia na powierzchniach mających kontakt z żywnością.

Producent wysoce skutecznych, a jednocześnie ekologicznych preparatów przeznaczonych do czyszczenia, dezynfekcji i konserwacji maszyn i urządzeń rolniczych bierze też pod uwagę, że zabrudzenia spływające z maszyn rolniczych nie zawsze pozostają neutralne dla środowiska. Dlatego w gamie produktów Hyperin znajduje się Hyperin Biomat – środek zapobiegający przedostawaniu się zanieczyszczeń do gleby i wód gruntowych.

WSZELKIE INFORMACJE NA TEMAT PRODUKTÓW MOŻNA ZNALEŹĆ NA WWW.HYPERIN.PL

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Powieje w centrum, na wschodzie i południu [POGODA]

W poniedziałek miejscami na wschodzie kraju spadło nawet ponad 25 cm śniegu. W nocy w całym kraju chwyci przymrozek. Na wschodzie do -2/0 stopni....

Od pola do stołu bez tajemnic?

Już w tym tygodniu: 28-29 stycznia br. Komisja Europejska organizuje spotkanie on-line (przez internet) dla podmiotów rolnych zainteresowanych składaniem propozycji programów informacyjnych i promocyjnych...

Jak wygląda sytuacja ptasiej grypy w UE?

Główny Lekarz Weterynarii przekazał zbiorczą informację o aktualnej sytuacji w państwach członkowskich Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii i na Ukrainnie, pod kątem występowania wysoce zjadliwej grypy...

Śledź nas

20,705FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,160SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły