piątek, 26 lutego, 2021

Zrobi się ciepło [POGODA]

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Gorąca grudniowa pogoda opanowała cały nasz kontynent. Już jutro ciepłe powietrze dotrze nad południowe regiony naszego kraju.

W nocy w całym kraju pojawią się liczne rozpogodzenia. Nigdzie nie będzie padać. Temperatura spadnie do około -1/+1 stopnia. Cieplej na Pomorzu Zachodnim +3 stopnie oraz pod górami, gdzie temperatura nie spadnie poniżej +5/+7 stopni.

W ciągu dnia przeważnie pochmurno na północy kraju. Na zachodzie, wschodzie i w centrum z każdą kolejną godziną przybywać ma pogodnego nieba. Na południu kraju od rana do wieczora na niebie dominować będzie słońce. Pod wieczór nad Pomorze Zachodnie dotrze front z opadami deszczu do 1-2 milimetrów, który do północy dotrze również nad Kaszuby oraz zachodnią i północną Warmię.

Najniższa temperatura na poziomie +4 stopni na Suwalszczyźnie. Od Podlasia, Warmii po Kaszuby i Pomorze Zachodnie +6 stopni. Na zachodzie i w centrum +8/+9 stopni. W okolicy Puław, Lublina Sandomierza juz +11 stopni. Najcieplej od Dolnego Śląska po Małopolskę i południowy wschód Podkarpacia, gdzie temperatura podskoczy do +12 stopni. Lokalnie w okolicy Przemyśla, Krakowa, Opola, Legnicy możemy mieć nawet +14 stopni.

Na północy kraju wiatr pozostanie umiarkowany. Na pozostałym obszarze słaby lub niemal bezwietrznie. Jedynie w górach powieje halny w porywach do ponad 100 km/h.

Łukasz Sieligowski

-REKLAMA-
Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

W sobotę napłynie chłodne powietrze z północy [POGODA]

Z piątku na sobotę popada w rejonie Zamościa, Krakowa, Rzeszowa- spadnie tutaj około 2-4 mm deszczu. Niewielkie opady mżawki do 1-2 mm pojawią się...

Aktywiści żądają zakazu reklam mięsa!

Kolejne dzieło zostało wymierzone w hodowców zwierząt. Tym razem tyczy się zakazu reklamowania mięsa. Na pomysł wpadł niemiecki Greenpeace a wątek przejęła eurodeputowana Sylwia...

Fosfarm nowość w ofercie nawozowej Grupy Azoty

Oferta Grupy Azoty została wzbogacona o linię produktów Fosfarm, czyli nowoczesnych i przyjaznych dla środowiska nawozów NPK. Stanowią one racjonalne i efektywne źródło składników...

Śledź nas

21,185FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,290SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły