czwartek, 25 lutego, 2021
- REKLAMA -

Wyż odsuwa się na wschód, a to oznacza powolne zmiany w pogodzie [POGODA]

-REKLAMA-
-REKLAMA-

W wąskim pasie od Roztocza po centrum i północ kraju ściera się powietrze chłodniejsze z przymrozkami na Suwalszczyźnie od ciepłego z domieszkami fenu na południowym zachodzie kraju.

Tutaj dziś, w nocy jak i jutro pojawiać się mają przelotne słabe mżawki do 0,5- maksymalnie 2 mm. Na południu sucho, a przebłyski słońca możliwe będą na Przedgórzu Sudeckim.

Temperatura w nocy wyniesie około 4/7 stopni. Na podobnym poziomie utrzymają się również w dzień. Tylko na południu i południowym zachodzie nieco się ociepli do 8/9 stopni Celsjusza. W rejonie Jeleniej Góry powinno być powyżej 11 stopni Celsjusza.

Wiatr w Małopolsce, Górach Świętokrzyskich aż po Radom, Warszawę, Łochów słaby do 20 km/h. Na pozostałym obszarze powieje umiarkowanie do 30 km/h, zaś od Kalisza, po Łódź, Sieradz, Opole, Bramę Orawską oraz na Pomorzu Zachodnim wiatr powieje do 40 km/h. Wszędzie powieje z południa i południowego wschodu.

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Przed nami powolne zmiany [POGODA]

W nocy na północnym zachodzie pojawi się front chłodny z niewielkim deszczem do 1-3 mm. Przed południem słabo do 1-2 mm popada na Ziemi...

Najcieplejszy dzień lutego w historii

Jeszcze tydzień temu panowała prawdziwa zima z dużym mrozem i śniegiem. Tymczasem dziś padł rekord temperatury dla lutego. W Makowie Podhalańskim odnotowano o godzinie...

Chiny planują zaimportować jeszcze więcej zbóż paszowych

To, że Chiny mają gigantyczny wpływ dowiedzieliśmy się nie raz. Niemal każde poruszenie na azjatyckim rynku ma swoje przełożenie na światowym parkiecie - niczym...

Śledź nas

21,175FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,290SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły