piątek, 5 marca, 2021

Wkraczamy w delikatne ochłodzenie [POGODA]

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Wkraczamy w delikatne ochłodzenie, które zostanie z nami do soboty.

W pierwszej części nocy jeszcze tylko na południu kraju może popadać drobna mżawka a wyżej śnieg. W drugiej części nocy chmury na zmianę z rozpogodzeniami.

Podobnie będzie na pozostałym obszarze. Chmury, przejaśnienia i lokalnie gęste mgły osadzające szadź.

Będzie ślisko, ponieważ temperatura spadnie w okolice -3/0 stopni. Lokalnie w zastoiskach -6 stopni. Nieco cieplej około 0/2 stopni powyżej zara wzdłuż Odry.

W ciągu dnia na niebie przeważnie pochmurno. Coraz słabszy wiatr a wieczorem jego całkowity zanik będzie utrudniał rozpraszanie się chmur. Stąd tylko w nielicznych miejscach zobaczymy jutro słońce.

Temperatura wyniesie od -1/1 stopnia tam gdzie mgły trzymać będą przez cały dzień do 1/3 stopni powyżej zera, gdzie mgły ustąpią ale pozostaną chmury i 3/5 stopni zobaczymy na termometrze jeśli wyjdzie z za chmur słońce.

 

Łukasz Sieligowski 

 

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Szczepienia norek zamiast likwidacji hodowli?

Przez chwilę pojawiła się nadzieja na radykalną zmianę polityki Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi względem sytuacji na fermach norek amerykańskich. Jak pamiętamy MRiRW postawiło na...

Tendencje cenowe na krajowym rynku zbóż. Drożej już nie będzie?

Zapasy zbóż maleją co nadal wpływa na ich wysoką wartość w skupach jednak zauważalny jest spadek popytu na pszenicę ze strony importerów. Mniejsze zainteresowanie...

Czy to będzie kolejny socjał?

Grupa pn. #HodowcyRazem zrzeszająca 7 największych krajowych organizacji branży hodowlanej odniosła się do założeń konsultowanego właśnie rządowego projektu Krajowej Strategii Rozwoju dla unijnej Wspólnej Polityki...

Śledź nas

21,252FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,500SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły