sobota, 27 lutego, 2021

W nocy drobny śnieg, a w ciągu dni pochmurno [POGODA]

-REKLAMA-
-REKLAMA-

W nocy ujemne temperatury pojawią się w województwach wschodnich, centralnych oraz na Kaszubach od -2 do -5 stopni. Na wschodzie Wielkopolski już około +1 stopnia, na zachodzie do +5 stopni, a najcieplej w regionach podgórskich do +7 stopni.

Noc pogodna zapowiada się tylko od Małopolski po Dolny Śląsk- lokalnie pojawią się zamglenia.

Na pozostałym obszarze pochmurno. I co ciekawe w okolicy Giżycka, Suwałk, Białowieży, Sokółki w nocy popada drobny śnieg. O poranku krajobraz będzie przybielony o około 0,3-1 cm.

Przeczytaj również: Ostrzegawczy protest rolników

Niedziela będzie dość pochmurna. W ciągu dnia rozpogodzenia znad południa kraju powoli będą obejmować również zachód, centrum i północ kraju. Na wschodzie od rana do wieczora powinno być pochmurno.

Zimno. Na Suwalszczyźnie -2 stopnie, wschód Mazur, Mazowsza, Lubelszczyzna, Podkarpacie +2/+4 stopnie, Warmia, Kaszuby, Mazowsze, Ziemia Łódzka, Kujawy, Góry Świętokrzyskie +5 stopni.

Najcieplej znów na zachodzie kraju +10 stopni. Na południowym zachodzie nawet +12 stopni.

Wiatr słabszy, wieczorem słaby ze wschodu.

 

Łukasz Sieligowska

-REKLAMA-
Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

W sobotę napłynie chłodne powietrze z północy [POGODA]

Z piątku na sobotę popada w rejonie Zamościa, Krakowa, Rzeszowa- spadnie tutaj około 2-4 mm deszczu. Niewielkie opady mżawki do 1-2 mm pojawią się...

Aktywiści żądają zakazu reklam mięsa!

Kolejne dzieło zostało wymierzone w hodowców zwierząt. Tym razem tyczy się zakazu reklamowania mięsa. Na pomysł wpadł niemiecki Greenpeace a wątek przejęła eurodeputowana Sylwia...

Fosfarm nowość w ofercie nawozowej Grupy Azoty

Oferta Grupy Azoty została wzbogacona o linię produktów Fosfarm, czyli nowoczesnych i przyjaznych dla środowiska nawozów NPK. Stanowią one racjonalne i efektywne źródło składników...

Śledź nas

21,193FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,290SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły