wtorek, 9 marca, 2021

W ciągu dnia sporo słońca [POGODA]

-REKLAMA-
-REKLAMA-

W nocy tylko na południu kraju oraz w wąskim pasie od Ziemi Łódzkiej po Jurę Krakowsko-Częstochowską sporo pogodnego nieba. Na zachodzie, północy i środkowym wschodzie sporo chmur z opadami mżawki na zachodzie i północy oraz drobnego śniegu od Żuław po Podlasie.

Temperatura spadnie do -11 stopni w Bieszczadach i na Podhalu do -7 st na Roztoczu oraz między Olewinem a Miechowem, -5 stopni na pozostałym obszarze południa kraju. W centrum około -2 stopni. Na środkowym wschodzie i północnym wschodzie -1 stopień. Najcieplej na zachodzie i północy +1/+2 stopnie.

W ciągu dnia sporo słońca na południu kraju. Na pozostałym obszarze pochmurno z możliwymi opadami mżawki na północy i wschodzie kraju.

Temperatura wzrośnie do -2 stopni w Bieszczadach, 0 stopnia na Roztoczu i Podkarpaciu, +1/+2 stopni na wschodzie i południu. W centrum i na północnym wschodzie +3/4 stopnie. Najcieplej na zachodzie +5 stopni i wybrzeżu +7 stopni.

Wiatr umiarkowany, w górach słaby.

 

Łukasz Sieligowski

 

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Kto powinien dostać dopłaty?

- Jeśli rolnik stale zamieszkuje w gospodarstwie, utrzymuje hodowlę w określonej liczbie minimalnej, dochód z gospodarstwa stanowi określone minimum jego dochodów (np. 25%) i...

Kukurydza najdroższa od 8 lat. Ile płacą w kraju?

Po delikatnych korektach na giełdach w Chicago i Paryżu stawki za kukurydzę kolejny raz poszybowały w górę. Ile może zboże? Po ostatnich miesiącach można...

Zmiany we wnioskach o przyznanie płatności bezpośrednich

W związku z rozpoczynającym się już 15 marca br. a trwającym do 15 maja br. naborem wniosków o płatności bezpośrednie, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju...

Śledź nas

21,298FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,870SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły