niedziela, 7 marca, 2021

Trochę opadów przed kolejną bardzo długą przerwą [POGODA]

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Przed nami trochę opadów przed kolejną bardzo długą przerwą.

W pierwszej części nocy słabe opady deszczu do 3 mm występować będą od Dolnego Śląska po Łódzkie, Mazowsze, Kujawy, Podlasie, Lubelszczyznę. W drugiej części nocy w centrum opady zanikną a w zamian rozpada się na południu kraju. W Bieszczadach i na Podhalu popada mokry śnieg i marznąca mżawka. Marznąca mżawka możliwa także od Chełmu po Zamość, Rzeszów.

Temperatura o poranku wyniesie od -1 stopnia w Bieszczadach, 0 st na Roztoczu i Podkarpaciu, +2/3 stopnie na wschodzie i południu, +4 stopnie w centrum, do aż +8/9 stopni wzdłuż Odry i na wybrzeżu.

Wiatr słaby i umiarkowany. Lokalnie na Kaszubach dzięki osłabieniu wiatru nad ranem pojawią się zamglenia.

W ciągu dnia na południu i w centrum możliwe będą przejaśnienia i bez opadów. Sucho ale raczej pochmurno na wschodzie kraju. Na zachodzie do południa możliwe przejaśnienia. Po południu pochmurno na całym zachodzie i północy a w godzinach wieczornych zacznie padać niewielki deszcz do 3 mm.

Temperatura wyniesie od około +2 stopni na Podkarpaciu, +4 na wschodzie, 6 w centrum i na południu do 8-10 stopni od Pomorza Zachodniego po Ziemię Lubuską i Dolny Śląsk.

Wiatr pozostanie umiarkowany, jedynie w rejonie Krakowa słaby.

W kolejnych dniach utrzyma się wiosenna pogoda na zachodzie i północy kraju, oraz przedzimowa na wschodzie.

 

Łukasz Sieligowski

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Prognoza pogody na okres 8-13 marca [POGODA]

Z niedzieli na poniedziałek z północy na południe przemieszczał się będzie wąski front z opadami śniegu. Padać ma przez około 2-4 h. Po północy front...

SerDog z Hochlandii zagości w Żabce na dłużej

Po udanej ofensywie Imperator Smaku Ser Dog Wspaniały – pogromca mięsożernej rosiczki, na dobre zagości w Żabce. Ser Dog to więcej niż hot dog...

Wznowienie nieoprocentowanych pożyczek dla producentów świń!

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wznowiła udzielanie nieoprocentowanych pożyczek na spłatę zobowiązań cywilnoprawnych dla producentów świń, którzy utrzymywali stada na obszarach objętych afrykańskim pomorem...

Śledź nas

21,252FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,690SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły