czwartek, 4 marca, 2021

To już oficjalny koniec firmy PICHON?

-REKLAMA-
-REKLAMA-

W dniu dzisiejszym mediach społecznościowych firmy pojawiła się oficjalna informacja, ze w minioną środę, 7 listopada 2018 roku została objęta zarządem komisarycznym na okres 6 miesięcy obserwacji, co ma pozwolić na znalezienie nabywcy. Taką decyzję podjął Sąd Gospodarczy w Rennes. Firma GiLiBERT Industries, która należała do firmy od 2015 roku została zlikwidowana.

Skąd taki stan?

Dzięki swojej działalności Pichon zainwestował w fabrykę o powierzchni 22000m² w Landivisiau, Finistere oraz przejął francuskiego producenta przyczep  rozrzutników obornika GILIBERT Industries. Właśnie te dwie inwestycje są czynnikami wyjaśniającymi obecne trudności finansowe firmy.

Niefortunna sytuacja

Firma PICHON to solidna firmą działającą na rynku od 1970 roku. W ciągu ostatnich dwóch lat sprzedaż maszyn rolniczych oferowanych przez firmę wzrosła. Obecnie we Francji PICHON jest liderem pośród wozów asenizacyjnych, a także cieszy się dużą reputacją na całym świecie.

Obecne działania

Obecne działania polegają utrzymaniu w jak najlepszych warunkach przy jednoczesnym poszukiwaniu nowego nabywcy, który zapewni marce PICHON stabilną przyszłość.

 

źódło: media społecznościowe PICHON

-REKLAMA-
Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Nowy CLAAS ARION 400

Wraz z wprowadzeniem normy emisji spalin Stage V ciągniki ARION 400 firmy CLAAS zyskują nową stylistykę, nowy flagowy model, a od modelu ARION 440 także większą moc...

CLAAS CEMOS z nowymi możliwościami od wiosny 2021

Po wprowadzeniu CEMOS dla ciągników w serii ciągników CLAAS ARION i AXION w roku 2020 system jest teraz dostępny także w dużych ciągnikach półgąsienicowych serii AXION 900...

Ostatnie chwile z ciepłym powietrzem [POGODA]

Już w nocy na zachodzie, wschodzie, północy i w centrum niebo szczelnie zakryją chmury z niewielkimi opadami mżawki. Temperatura spadnie tutaj nad ranem do...

Śledź nas

21,252FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,390SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły