piątek, 26 lutego, 2021

 SDF modernizuje zakład produkcyjny ciągników w Indiach

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Grupa SDF rozpoczęła projekt modernizacji swojego indyjskiego zakładu produkcyjnego w Ranipet zajmującego się produkcją ciągników. Modernizacja pozwoli na zwiększenie zdolności produkcyjnej SDF w Indiach i tym samym zaspokoi rosnące potrzeby, zarówno rynku wewnętrznego, jak i światowego.

Prace modernizacyjne zakładu, które rozpoczną się w styczniu 2020 roku, obejmą zwiększenie powierzchni logistycznej i całkowite przeprojektowanie linii montażowej przekładni oraz lakierni, wykorzystując najlepsze technologie produkcyjne dostępne na rynku w celu zapewnienia najwyższej jakości produkcji.

Całkowita powierzchnia zakładu wynosi 127 000 m2, a nowe konstrukcje pozwolą na zwiększenie powierzchni zadaszonej z 26 000 m2 do 34 000 m2. Po zakończeniu prac cały rozkład fabryki zostanie zmodyfikowany tak, aby spełniał nowe wymagania, a zdolność produkcyjna SDF w Indiach przekroczy w ten sposób 20 000 jednostek rocznie.

Projekt, który będzie realizowany przy zachowaniu ciągłości produkcji obecnego zakładu, jest rozplanowany na okres 3 lat, a jego całkowita inwestycja wyniesie około 7 mln euro.

Modernizacja zakładu w Ranipet jest częścią kilkudziesięcioletniej obecności SDF w Indiach, a dokładnie od 1996 r., w szczególności w dystrykcie Ćennaj, głównym obszarze przemysłowym kraju dla sektora motoryzacyjnego i produkcji pojazdów rolniczych.

 

Jakie czynności wykonać przy konserwacji prasy rolującej na okres zimy?

-REKLAMA-
Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Aktywiści żądają zakazu reklam mięsa!

Kolejne dzieło zostało wymierzone w hodowców zwierząt. Tym razem tyczy się zakazu reklamowania mięsa. Na pomysł wpadł niemiecki Greenpeace a wątek przejęła eurodeputowana Sylwia...

Fosfarm nowość w ofercie nawozowej Grupy Azoty

Oferta Grupy Azoty została wzbogacona o linię produktów Fosfarm, czyli nowoczesnych i przyjaznych dla środowiska nawozów NPK. Stanowią one racjonalne i efektywne źródło składników...

Na którym miejscu uplasowała się Polska w rankingu bezpieczeństwa żywności?

W 2020 już po raz 9. organizacja Economist Intelligence Unit (EIU) opublikowała Globalny Indeks Bezpieczeństwa Żywności (GFSI). Sponsorem publikacji jest Corteva Agriscience. W edycji 2020 GFSI...

Śledź nas

21,180FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,290SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły