niedziela, 20 czerwca, 2021

Renata Mantur nowym Zastępcą Prezesa ARiMR ds. wsparcia i kontroli

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Od czasu powołania Grzegorza Pudy na stanowisko Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi trwa wymiana kadrowa i obsadzanie najważniejszych stanowisk w centralnych resortowych instytucjach.
Dziś (4 listopada 2020 r.), Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi powołał Renatę Mantur na stanowisko Zastępcy Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.  

Renata Mantur od 13 lat pracuje w ARiMR. W tym czasie była m.in. dyrektorem pionu odpowiedzialnego za realizację dopłat bezpośrednich dla rolników.

Wsparcie i kontrole

Obecnie, jako Zastępca Prezesa ARiMR Renata Mantur nadzorować będzie departamenty realizujące wsparcie udzielane ze środków krajowych, płatności bezpośrednie, kontrole terenowe oraz departament zajmujący się identyfikacją i rejestracją zwierząt.

Źródło i foto: ARiMR

-REKLAMA-
Robert Gorczyński
Robert Gorczyńskihttps://agroprofil.pl/
Działa na styku: instytucje, organizacje, problemy rolników. Zafascynowany etosem pracy rolnika, tradycjami i kulturą polskiej wsi.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Nasz eksport zbóż poza UE zbliżył się do rekordu z poprzedniego sezonu

Od początku sezonu 2020/21 eksport wszystkich zbóż z Polski (poza UE) wynosi 3,34 mln ton i jest o 3% większy w stosunku do analogicznego...

W nocy na zachodzie i północy powyżej 20 stopni [POGODA]

Dziś wieczorem największa szansa na burze jest w rejonie Świnoujścia, Dziwnowa- tu już teraz wiadomo, że popada niemalże na pewno. W nocy wszystkie opady...

Krajowe Dni Pola i AGRO-TECH 2021 w Minikowie wystartowały!

Krajowe Dni Pola 2021 ponownie wróciły do Minikowa. Dziś oficjalnie wystartowała ta największa impreza polowa prezentująca ponad 500 odmian roślin uprawnych wysianych na poletkach...

Śledź nas

22,339FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
7,790SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły