czwartek, 25 lutego, 2021
- REKLAMA -

Renata Mantur nowym Zastępcą Prezesa ARiMR ds. wsparcia i kontroli

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Od czasu powołania Grzegorza Pudy na stanowisko Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi trwa wymiana kadrowa i obsadzanie najważniejszych stanowisk w centralnych resortowych instytucjach.
Dziś (4 listopada 2020 r.), Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi powołał Renatę Mantur na stanowisko Zastępcy Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.  

Renata Mantur od 13 lat pracuje w ARiMR. W tym czasie była m.in. dyrektorem pionu odpowiedzialnego za realizację dopłat bezpośrednich dla rolników.

Wsparcie i kontrole

Obecnie, jako Zastępca Prezesa ARiMR Renata Mantur nadzorować będzie departamenty realizujące wsparcie udzielane ze środków krajowych, płatności bezpośrednie, kontrole terenowe oraz departament zajmujący się identyfikacją i rejestracją zwierząt.

Źródło i foto: ARiMR

-REKLAMA-
Robert Gorczyński
Robert Gorczyńskihttps://agroprofil.pl/
Działa na styku: instytucje, organizacje, problemy rolników. Zafascynowany etosem pracy rolnika, tradycjami i kulturą polskiej wsi.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Polscy producenci rolni krytycznie o WPR

Federacja Branżowych Związków Producentów Rolnych, członek federacji COPA-COGECA, przedstawiła swoje stanowisko w kwestii zagadnień, które powinny zostać uwzględnione podczas negocjacji nad unijną Wspólną Polityką Rolną...

Czwartek najcieplejszy od 31 lat [POGODA]

Jeszcze tydzień temu na wschodzie było -20 stopni, zaś teraz na południowym zachodzie mamy +20 stopni. Pogoda zwariowała, a wraz z nią przyroda. W nocy...

Jak wykryć nadużycia?

Temat wysokości i właściwego wykorzystania dopłat  bezpośrednich od początku funkcjonowania tej formy unijnego wsparcia był przedmiotem wielu rolniczych sporów i dyskusji. Dominują tu dwa główne...

Śledź nas

21,173FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,290SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły