piątek, 16 kwietnia, 2021

Przed nami pochmurna i ciepła noc [POGODA]

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Przed nami pochmurna i ciepła noc

Na północy, południu i w centrum temperatura nie spadnie poniżej 8-10 stopni. Nieco chłodniej 5/6 stopni na wschodzie. Najchłodniejsza noc zapowiada się na zachodzie +2/+5 stopni.

Czwartek zapowiada się pochmurny niemal w całym kraju. Tylko na południu więcej przejaśnień. Na zachodzie i północy możliwe nieliczne przejaśnienia. Dodatkowo na południu, zachodzie, wschodzie i w centrum a późnym popołudniem także na północy miejscami pojawiać się będą opady mżawki.

+10/+12 stopni wskażą termometry od Tarnowa po Kraków, Katowice, Opole, Wrocław. +8/+10 stopni na zachodzie i w centrum, +6/+7 stopni na Kaszubach i Żuławach. Na wschodzie kraju najwyższa temperatura wystąpi nad ranem +5/+6 stopni. W południe na Suwalszczyźnie będzie około +4 stopni, wschodzie i północy Lubelszczyzny +5 stopni a na Roztoczu i zachodzie Lubelszczyzny +7 stopni. Wieczorem na wschodzie i północy Podlasia pojawi się przymrozek.

Na północy, wschodzie i w centrum jutro mocniej powieje ze wschodu. Wieczorem wiatr osiągnie w porywach 55-65 km/h. Na pozostałym obszarze wiatr nie przekroczy 35-40 km/h.

Łukasz Sieligowski

mapa pogody

 

 

 

 

-REKLAMA-
Bernadetta Ryńska
Bernadetta Ryńska
Rolnik z pasji i wykształcenia, doświadczenie czerpie prowadząc rodzinne gospodarstwo. Zainteresowania: hodowla roślin, nasiennictwo, innowacje w rolnictwie.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Wsparcie na klęski i ASF. Nawet do 300 tysięcy złotych

Do 31 grudnia br. potrwa nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach Poddziałania „Wsparcie inwestycji w odtwarzanie gruntów rolnych i przywracanie potencjału produkcji rolnej...

Na wschodzie i północy sporo słońca [POGODA]

W sobotę zagrzmi miejscami od Poznania po Mławę, Pułtusk, Siedlce, Olsztyn. W nocy pochmurno na zachodzie, południu i w centrum- tu deszczowo, z tym,...

Produkcja i eksport na minimalnym poziomie. Ukraiński gigant na skraju opłacalności

Znana firma Avangardco od roku zmaga się z dramatyczną sytuacją. Przedsiębiorstwo w przeciągu roku zmniejszyła produkcję jaj aż o połowę. Siłą motoryczną kryzysu jest...

Śledź nas

21,741FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
7,390SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły