piątek, 5 marca, 2021

Powrót słonecznej pogody?

-REKLAMA-
-REKLAMA-

W nocy słabe, zanikające opady deszczu w pierwszej części nocy pojawią się na Roztoczu i w Bieszczadach. Opady związane z efektem morza w nocy pojawią się także na wybrzeżu środkowym i wschodnim.

Środa sucha i słoneczna od rana do wieczora będzie w niemal całym kraju. Tylko na wybrzeżu środkowym do południa może jeszcze od czasu do czasu pokropić. Po południu na niebie pojawi się sporo chmur kłębiastych ale nie przyniosą one deszczu.

Po zimnym poranku z temperaturami 3-6 st., na Podhalu, +6/+8 st., na południu i wschodzie do +10/+13 st., na pozostałym obszarze zrobi się znacznie cieplej.

+25 st., pokażą termometry od Ziemi Lubuskiej po Dolny Śląsk i Opolszczyznę. +22/+23 st., na południu i w centrum kraju.+21 st., na północy i wschodzie. Najchłodniej +19/+20 st., będzie na Podkarpaciu, Roztoczu, Suwalszczyźnie i Kaszubach. Na wybrzeżu +17 st.

Wiatr słaby, na wybrzeżu umiarkowany.

Tekst przygotował: Łukasz Sieligowski

źródło: skyday.org

 

źródło: pogodynka.pl

-REKLAMA-
Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Szczepienia norek zamiast likwidacji hodowli?

Przez chwilę pojawiła się nadzieja na radykalną zmianę polityki Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi względem sytuacji na fermach norek amerykańskich. Jak pamiętamy MRiRW postawiło na...

Tendencje cenowe na krajowym rynku zbóż. Drożej już nie będzie?

Zapasy zbóż maleją co nadal wpływa na ich wysoką wartość w skupach jednak zauważalny jest spadek popytu na pszenicę ze strony importerów. Mniejsze zainteresowanie...

Czy to będzie kolejny socjał?

Grupa pn. #HodowcyRazem zrzeszająca 7 największych krajowych organizacji branży hodowlanej odniosła się do założeń konsultowanego właśnie rządowego projektu Krajowej Strategii Rozwoju dla unijnej Wspólnej Polityki...

Śledź nas

21,252FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,500SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły