piątek, 26 lutego, 2021

Powraca słoneczna pogoda do całego kraju

-REKLAMA-
-REKLAMA-

W nocy jeszcze tylko lokalnie w Małopolsce, Podkarpaciu i na południu Kielecczyzny spodziewane są przelotne opady deszczu i burze. Pozostałe regiony suche do samego rana.

Noc delikatnie chłodniejsza. +12/+14 st., na północy kraju, +15 st., na wschodzie, +16/+17 st., na zachodzie, południu i w centrum kraju.

Ostatni dzień sierpnia z lokalnymi burzami tylko w górach. W wielu miejscach na zachodzie i w centrum kraju bezchmurne niebo przez cały dzień.

Jutro najchłodniej ale i tak gorąco będzie na północy i wschodzie kraju +25/+27 st. W centrum +29/+30 st. Najcieplej na południu i zachodzie kraju +31/+33 st.

Wiatr silniejszy niż w ostatnich dniach- do 25-40 km/h.

 

Tekst przygotował Łukasz Sieligowski

 

mapa: pogodynka.pl

-REKLAMA-
Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Aktywiści żądają zakazu reklam mięsa!

Kolejne dzieło zostało wymierzone w hodowców zwierząt. Tym razem tyczy się zakazu reklamowania mięsa. Na pomysł wpadł niemiecki Greenpeace a wątek przejęła eurodeputowana Sylwia...

Fosfarm nowość w ofercie nawozowej Grupy Azoty

Oferta Grupy Azoty została wzbogacona o linię produktów Fosfarm, czyli nowoczesnych i przyjaznych dla środowiska nawozów NPK. Stanowią one racjonalne i efektywne źródło składników...

Na którym miejscu uplasowała się Polska w rankingu bezpieczeństwa żywności?

W 2020 już po raz 9. organizacja Economist Intelligence Unit (EIU) opublikowała Globalny Indeks Bezpieczeństwa Żywności (GFSI). Sponsorem publikacji jest Corteva Agriscience. W edycji 2020 GFSI...

Śledź nas

21,182FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,290SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły